Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yön reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar renkler belirli olmadığından sabit çalıştım renkleri müşterim seçecek sizden ricam müşterime göstermeden önce sizlerin takdirine sunmak. Şimdiden eleştirileriniz & beğeniniz için teşekkürler.

lalemobilyarapsod304dq6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Renkleri müşteriniz seçecek diye de bu şekilde sunmayı düşünmüyorsunuz umarım?
5. tasarım geliştirilebilinir

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
hemen hepsi birbirine benziyor, kullandığın fontlar çok okunaklı değil... ayrıca ben bu logoda lale kelimesi kadar home concept kelimesinin de önemli olduğunu ve biraz daha belirgin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.. lale figürü güzel ama etkin kullanılmamış... biraz daha düz bir yazı fontuyla yazıp lale figürünü de küçük bir şekilde yazıya fazla bulaştırmadan kullanırsan daha etkili olacağını düşünüyorum

yön reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkleri müşteriniz seçecek diye de bu şekilde sunmayı düşünmüyorsunuz umarım?
5. tasarım geliştirilebilinir

tabi bu şekilde sunmayacağım renkleri sizlerin eleştirisi için koydum buraya pekte zamanım kalmadı açıkçası zemin kutu harf çalışması yapılacak o yüzden sabit bıraktım renkleri teşekkür ederrim ilginize

grp38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grpturk.net
evet çalışmalar birbirine çok benziyor yinede 1. logo üzerinde durulabilir.. emegine sağlık

yön reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hemen hepsi birbirine benziyor, kullandığın fontlar çok okunaklı değil... ayrıca ben bu logoda lale kelimesi kadar home concept kelimesinin de önemli olduğunu ve biraz daha belirgin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.. lale figürü güzel ama etkin kullanılmamış... biraz daha düz bir yazı fontuyla yazıp lale figürünü de küçük bir şekilde yazıya fazla bulaştırmadan kullanırsan daha etkili olacağını düşünüyorum

haklısınız logolar birbine benziyor birşey diyemem ama 7 tane logonun içerisinde home concept yazısının daha belirgin olduğu bir kaç tane var birde ben logo hazırladığımı düşünüyorum fontların çok okunaklı olması gerektiğini düşünemedim sanırım logo olduğundan akılda kalıcı birşey olsun diye hazırladım yinede eleştirlerinizi saygıyla karşılıyorum teşekkür ederim

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
3. ve 5. tasarım üzerinde durulabilir ben beğendim.. tarzınızı osmanlı turasını andırdı zaten amaç o gibi :) estetik ve şık duruyor..

yön reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3. ve 5. tasarım üzerinde durulabilir ben beğendim.. tarzınızı osmanlı turasını andırdı zaten amaç o gibi :) estetik ve şık duruyor..

teşekkür ederim yorumunuz için tuğra fikri evet firma sahibi osmanlı sanatına düşkün bir insan ürünlerinden esinlenerek hazırlamaya çalıştım yine teşekkür ederim

ma-arafnak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 ve 5 harika olmuş dierleri çok abartılı olmuş

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Hepsi aynı font ve aynı lale çizimi üzerinden yapılmış logolar.Bu şekilde alternatifli logo sunumu yapılmaz.Bence aralarından birini seçip farklı birkaç logo daha yapıp öyle sunum yapmalasın.