Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

laptopunuza xp kurmak istermisiniz

sukru_cay38

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar hp pavilion 9730 et xp driverleri sıkıntı veriyor yardımcı olabilirseniz çok ikrama geçer seygılarımla.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
benimde kardeşimin hp pavilion 6650 var vista yüklü fena kasıyor yardımcı olursanız sevinirim :)

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm arkadaşlar hp pavilion 9730 et xp driverleri sıkıntı veriyor yardımcı olabilirseniz çok ikrama geçer seygılarımla.

Sıkıntı veriyor derken nasıl yani..Sen Xp kurulumunu yaptın ama driverleri mi bulamıyorsun yoksa
bulduğun driver'ler uyumsuzluk mu gösteriyor...

benimde kardeşimin hp pavilion 6650 var vista yüklü fena kasıyor yardımcı olursanız sevinirim :)
hp pavilion 6650 bir çok serisi var daha ayrıntılı yazarsanız yardımcı olabilirim...

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Siz de windows se7en'lere katılın boşverin xp yi :D

Güzel söylüyorsunda daha piyasaya sürülmemiş bir versiyonu ( Beta Tester'lere Dağıtılanlar hariç ) güvenipte nasıl kursunlar. Daha program üreticileri bile windows 7 için pek birşey yapmış sayılmazlar. Kişisel kullanım için kurup denemek mantıklı ama sektörel anlamda şu an itibariyle çok mantıksız...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
flash 8 ve photoshop CS2 bile sorunsuz çalışırken CS4 ün problem çıkaracağını sanmam.
Ben de bu testerlardan biriym o halde ve çok beğendiğimi söylemek isterim ;)

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
benim yardımcım olmama gerek yok

üretici firmaların sitesinde her türlü driver mevcut

sanırım interneti biraz daha etkin kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor

cihanalp

🌱Yeni Üye🌱
Packard Bell EasyNote BG45-P-004 xp driverlerine ihtiyacım var...teşekkür ederim..

sarızeybek

🌱Yeni Üye🌱
slm bende HP Pavilion dv9630et GY421EA var xp driver ları lazım yardımcı olurmusunuz tesekurler

kartofis

🌱Yeni Üye🌱
compaq presario c700 C765ET xp home drivers (bu sürücüleri nasıl alabilirim sizden. teşekkürler)

gokaydemirezenn

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar bende Packard Bell EasyNote MB87-P-012 laptop var ve xp kurmam lazım sitelerden driver ları buldum ama bazı driver lar siteden kaynaklı sıkıntıdan dolayı alamadım yani sitede sorun olduğundan dolayı alamadım ve şimdi bu yazıyı okuyunca ki baya zaman olmuş ekleyeli :( şimdide yardımcı olusanız bu konuda çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.