Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lazer Kesim Makinasi Ve Cnc Router İçin 3d Lamba Çizimleri

edi35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lazer Kesim Makinasi Ve Cnc Router İçin 3d Lamba Çizimleri arşivimi cüzi bir miktar karşılığında sizlerle paylaşmak istiyorum.3d lambanın yapılışı olarak tüm aşamalarına hakimim.Ayriyeten Lazer Ve Cnc router ile ilgili her türlü program ve prpgramlama bilgisine sahibim her konuda yardımcı olurum sizlere bu konuda.

Özel çizim işlerinizde yapılır.

İlgilenenler: eylin35ea@gmail.com adresinden ulaşabilir.

Örnekler:
https://www.youtube.com/watch?v=MKBEdlBmEjc

ev_hediyesi_farkl%C4%B1_lamba.jpg

Free-SHipping-Ring-Nested-3D-Lamp-Acrylic-Table-lamp-for-bedroom-luminaria-de-mesa-Kids-Room.jpg

yuzuk-800x800.JPG

alpaut

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim güzel çalılmalar. Ben baskı merkezi sahibiyim, bu aralar kale vs işleri yapmak için ufak çaplı bir lazer kesim düşünüyorum. Tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

edi35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben golden marka kullanıyorum ne çok iyi nede çok kötü. diğer makinalar için bişey söyleyemem. kullanım ve program konusunda yardımcı olabilirim sadece.

exextereme

🌱Yeni Üye🌱
Lazer Kesim Makinasi Ve Cnc Router İçin 3d Lamba Çizimleri arşivimi cüzi bir miktar karşılığında sizlerle paylaşmak istiyorum.3d lambanın yapılışı olarak tüm aşamalarına hakimim.Ayriyeten Lazer Ve Cnc router ile ilgili her türlü program ve prpgramlama bilgisine sahibim her konuda yardımcı olurum sizlere bu konuda.

Özel çizim işlerinizde yapılır.

İlgilenenler: eylin35ea@gmail.com adresinden ulaşabilir.

Örnekler:
https://www.youtube.com/watch?v=MKBEdlBmEjc

ev_hediyesi_farkl%C4%B1_lamba.jpg

Free-SHipping-Ring-Nested-3D-Lamp-Acrylic-Table-lamp-for-bedroom-luminaria-de-mesa-Kids-Room.jpg

yuzuk-800x800.JPG
iletişin no verebilirmisiniz.
berkenmert@gmail.com

halobozo

🌱Yeni Üye🌱
aeon nova serisi tavsiye ederim makine bilginiz varsa tabi teknisyenlik bakımından aynı urunun avrupa muadili 30 bin euro ama çinin ürünü olan bu cihaz 30 bin tl parçada ucuz kafanızı ağrıtır ama düzgün kullanımda işe yarar