Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lepistes Net Logo Çalışması

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lepistesnetlogo5fc7.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. hepinize teşekkürler şimdiden

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo göz alıcı ama derimki balıgın (lepistes) renkli bir balıktır ve balığı ona göre renklendir derim. özellikle turuncu katarsan balık rengine logon daha iy olacağını düşünüyorum. ama mavi tonu koru zeminde ve kenarlarında.

ProFeSöR1

🌱Yeni Üye🌱
Çok Hoş Duruyor Benimde Nacizane Fikrim O Sağ Taraftaki Balığı Soldaki gibi Renklendir Yazılarada Biraz Efekt Katarsan Logo Mükemmel Olacak ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
benim en sevdiğim balıkk...
ama renklendirme konusunda arkadaşlara katılıyorum...

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar. renklendirmeyi deneyecegim

lirana

🌱Yeni Üye🌱
bence fazla karmasık bi logo. daha sade unsurlar kullanılabilirdi. fazlaca göz yoruyor. benim nazichane fikrim (kızmazsın işallah)

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence fazla karmasık bi logo. daha sade unsurlar kullanılabilirdi. fazlaca göz yoruyor. benim nazichane fikrim (kızmazsın işallah)

Göz alıcı, dikkat çekici olması açısından böyle düsündüm lirana:)
kızmadım estagfurullah. bir açıdan dedigin dogru. teşekkür ederim yorumun için.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
mavinin tonunu cok ii seçmişsin uğraşılmış çalışma ama biraz azaltsak öğeleri mesela 2 balık değil de 1 tanesi kafi boloncuklar güzel ve anlamlı ama kareler fazlalık yapıo gerçi sen onuda güze kullanmışsın pek göze batmıyo ama bu karmaşayı azaltmak lazım renkli bi balık sırıtır gibi soldaki balığın altındaki efeck güzel hava katmış.. emeğine sağlık ben sade olması taraftarıyım ve o yönde yaptım yorumumu seçim senin:)

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim freedesing. ögeler biraz fazla haklısın. ama görsel olarak güzel göründüğü için bozmak istemiyorum. mesela soldaki balıgı kaldırsam, alttaki efektleri boş boş kullanamayacagım. çalısmayı degistirmek lazım. güzel yorumun için çok teşekkürler ederim:)

D

Devran ÇEKMEN

Guest
lepisteslerin renkleri turuncu sarı gibi bişey olmalıydı ikiside erkek olmalı bunların biri dişi olabilirdi pk önemli değil zaten :rofl:

pale

🌱Yeni Üye🌱
Güzel gözüküyor(şuanki bilgimle ).Tebrikler.Yakında bende yapıcam inşallah.

grafi_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yetersiz ve amatör bir çalışma olmuş fikir olarak kalite kokuyor tasarım olarak çok fazla amatör

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
bir logoda tek figürü birden çok kullanma derim.Logoda ana figür akılda kalandır bir logo birden çok renk ve figür içerebilir fakat belirgin ve erilmek istenen mesajı veren kesim akılda kalan kısımdır.Logodan çok bir tabela havası var tam anlamıyla diyemesemde.Birazdaha sadeleştir.renk seçimine dikkat.Balık üzerindeki çizgiler daha saydam ve yerli olabilir.eline sağlık

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar

Alpaslan Çelik faydalı bilgilerin için sağol.
İnşallah olacak zamanla.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım güzel kardeş saolasın(Lepistes nedir?)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
tasarım güzel kardeş saolasın(Lepistes nedir?)

Olmamış bence muctas...

İki balık birden kullanmana gerek yok, mavi rengin değişik tonlarıyla yaptığın çalışma göze zor görünür olmuş.

Bu arada Lepistes, bir çeşit akvaryum balığıdır ve yelpaze şeklindeki kuyruğunun çeşitli renkleriyle ünlüdür.

Bu da örnek bir resim olsun benden :)

lepistes2.jpg

Son düzenleme:

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
Olmamış bence muctas...

İki balık birden kullanmana gerek yok, mavi rengin değişik tonlarıyla yaptığın çalışma göze zor görünür olmuş.

Bu arada Lepistes, bir çeşit akvaryum balığıdır ve yelpaze şeklindeki kuyruğunun çeşitli renkleriyle ünlüdür.

Bu da örnek bir resim olsun benden :)

lepistes2.jpg

tamam anladım :) taktınız bana :)