Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbul

firsateli

🌱Yeni Üye🌱
Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Grafiker, Bilişim, Web Tasarım Bölümlerinde Okuyan lise öğrencisi atanmakta staj yapabilecek aynı zamanda işi öğrenecek azimli çalışkan tez kavrarım işi diyen en az photoshop bilen veya tez öğrenirim diyen stajyer öğrenciler aranmakta
Yemek + Maaş Mevcuttur.
Not Stajyer Ücreti Verilecektir.

E-posta: info@firsateli.com

Telefon: 0541 600 85 90

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

817beyza

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben meslek lisesinde grafik tasarım okuyorum 3. sınıftayım ve seneye staj görmeye başlayacağız derslerimde oldukça başarılıyım öğrenmeyi severim benim gibi bir arkadaşım daha var eğer olursa görüşmek isterim :)

firsateli

🌱Yeni Üye🌱
Ücretli Stajyer Aralıyor - İstanbul

Ücretli Stajyer Aralıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İş Yerimizde Lise Öğrencisi Son Sınıf Veya okuldan sonra gelip çalışacak yaz stajı yapacak kişiler aranmaktadır.
İlgili Bölüm Grafiker, Bilişim, Web Tasarım, Programlama Bölümlerinde Okuyan en az Photoshop Ön bilgisi olan veya öğrenmeye açık olan
Yerimiz Tekstilkent G-1 Blok Kat 3 No 408 Esenlerde'dir.
Maaş + Yemek verilecektir.
NOT : Stajyer ücreti verilecektir.

E-posta: info@firsateli.com

Telefon: 0541 600 85 90

firsateli

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba İletişim bilgileriniz nedir. Yaz stajyerliği düşünüyormusnuz

mhmtalyldz

🌱Yeni Üye🌱
Endüstri Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim web tasarım okuyorum aynı zamanda grafik dersi de alıyorum seneye staj göreceğim. Bilgisayar üzerindeki her değişik dallara ayrı ayrı ilgim var. Bilişim ve grafik derslerimde baya iyiyim (Grafik dersimde daha iyiyim). eğer olursa görüşmek isterim.

mhmtalyldz

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer Başvurusu

Endüstri Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim web tasarım okuyorum aynı zamanda grafik dersi de alıyorum seneye staj göreceğim. Bilgisayar üzerindeki her değişik dallara ayrı ayrı ilgim var. Bilişim ve grafik derslerimde baya iyiyim (Grafik dersimde daha iyiyim). eğer olursa görüşmek isterim.

arzusaka

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben şuan lise 3. sınıftayım grafik bölümü öğrencisiyim. photoshop hakkında orta derecede bilgim var ama ilerletmek isterim. Başvuru isteğimi kabul ederseniz size CV'mi iletmek isterim. Teşekkürler.

arzusaka

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop ve illustratör hakkında orta derece bilgim var kursuna da gittim kusr bitirme belgem var. 3 Gün önce falan sizi aramıştım belirttiğiniz numaradan kimse açmadı tekrar aramadım. Salı günü konuşuruz

Mesajlarım posta kutunuzun dolu olduğunu söylüyor ve gelmiyor o yüzden burdan atmak istedim

aleynkya

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Bakırköy kız meslek lisesi 11.sınıf öğrencisiyim.Grafik tasarım okuyorum 12. sınıfta zorunlu staj yeri arıyorum Teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve problem çözme yeteneğimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak.İlginiz için teşekkür ederim.
-aleyna.berre98@gmail.com buradan ulaşabiliriniz.

sukaraduman1

🌱Yeni Üye🌱
meraba, 11. sınıf bilişim web tasarım öğrencisiyim 12. staj yerimi sizlerle yapmak istiyorum

Grafik : fireworks-flash
web tasarım : html5 css bilgilerim mevcut php (OOP) javascript jquery mQel derlerim deva ediyo

iletişim : su.karaduman92@hotmail.com

mhmtalyldz

🌱Yeni Üye🌱
merhaba yaz stajyerliği düşünüyorum eğer yeriniz varsa.