Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo çalışması ( Eleştirilerinizi Bekliyorum )

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net
Bu bir dergi ismi olacak. ' müvezzi ' Kelime anlamı: Geçmişte sokaklarda gazete satan kişiye, çocuğa verilen isim. Türk filmlerinden hatırlarsınız...

Eleştirilerinizi muhakkak bekliyorum... Gelişimin tek yolu budur...

aali7.png

mvezziss6.jpg

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
madem eski bir kelime kullandınız o zaman yazı şeklide eskiyi andıran bir font da ve renginden olmalı diye düşünüyorum.. çocuk fotoğrafı iyi olmuş ama

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha el yazısı tarzında serifli bir yazı kullanmanda güsel olabilir ama emeğine sağlık

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
tek problem font diger arkadaslarda belirtmis zaten fontu degistir. birde zeminsiz dene iyi bir fontla zeminsiz cok daha iyi görünecek gibi geliyo

wicth

🌱Yeni Üye🌱
İlk Olan daha güzel ve daha etkileyici geliyor. Yazı fontuyla rengini de değiştirirsen daha hoş olur diye düşünüyorum.

sibcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo daha çok tabela gibi durmuş bence, hem zemin kullanmışsın hemde resim siyah beyaz kullanman gerektiğinde, zeminde,-resimde kaybolacak ve yazı kalacak sence hoş olacakmı ? biraz daha düşün derim ben kolay gelsin

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
logodaki çocuk resminin etrafındaki efekti kaldır bence çocuk orada arka planda kalmış. ellerine sağılık gerisi goş duruyor

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birincisi daha guzel gibi görunuyor ama kenarlarında ki kare gözukuyor oraları biraz daha yumuşatırsan daha hoş olur ellerine saglık

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net
Herkese yorumları için teşekkürler bunlar taslak çalışması şeklindedir yani bir kaç küçük değişiklik uygun gelecektir... Tekrar teşekkür ediyorum ilginize

grafiteck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasamreklam.net
bence, üsttekinin fontu fena değil, sadece harf arası çok açık. birde çok fazla efekt iyi değil, sade ve asil bir logo daha hoş olurdu. elinize sağlık.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
cocuk görseli çok iyi bence o görselin yanına daha klasik bi el yazısı kullanırsan arkadaki fonuda kaldırısa çok güsel olur denenmende fayda var...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Çocuk hayalet gibi ... fontun bildiğimiz fontlardan eski bi kelime el yazısı gibi font kullan renkler alakasız kahverengi tonlarında oyna kremrengi gibi bunları yaparsan hiç değilse tabeladan ibaret biraz logoya benzer kolay gelsin...

serrayar

🌱Yeni Üye🌱
üst logodaki çizgiler gereksiz, çocuk daha çalışılmalı, baskı olacağı için ekran görüntüsüne göre yapmak yanlış olur, küçülecek resimde detaylar, degradeler sorun yaratır. Renkler problemli, font iyi değil, font eski değil demode bir font. İkisinin arasında fark var, eskiyi çağrıştıran karakteri taşıyan font başka, bir zamanlar moda olup artık kullanılmayan ama pek fazla karakter taşımayan font başka... Sanıyorum temel bir eğitim eksikliğiniz var. Acaba bu konuda bir eğitim aldınız mı yoksa kendinizi geliştirmeye mi çalışıyorsunuz? Eğer buişi yapmak istiyorsanız hiç olmazsa bir kursa gidin derim.

vivareklam

🌱Yeni Üye🌱
ya çocuk çok küçük yada yazıyı çok küçük yapmışsın... :)
bence siyah beyaz olsa çok daha güzel olur.
birde gölge hiç hoş olmamış.
eski tarz bir şey olsaydı ne bileyim zemin eski matbaaların bastığı gibi kirli olsaydı.
çok güzel olurdu.... ELİNE SAĞLIK.

hSAAn

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar. Siteye daha 2 dakika önce kayıt oldum. Öncelikle aynı meslek grubundan olan kişiler için bu tarz sitelerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve siteyi hazırlayanlara teşekkür ediyorum. Müvezzi logosuyla alakalı bişeyler söylemek istiyorum. Bence yapılan logo ne logosu olursa olsun fotoğraf kullanılmamalı. Çünkü bu logolar sadece dergi kapağına basılmayacak. kartvizit antetli kağıt zarf gibi işlerin üzerine de basılacak. Bu işler genelde gestetner denilen makinalarda basıldığı için fotoğraf içeren logolar güzel çıkmayabilir. Ayrıca logoyu çok küçük kullanmamız gereken yerlerde olucak. Fotoğraf ufalırsa hoş olmayan işler çıkabilir diyorum. Logoyu yapan arkadaşım sakın alınmasın. Çalışmasını kötülemek için yazmadım bunları. Arkadaşa başarılar dilerim

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
abi çocuğun sağ bizim baktığımızda sol tarafımızda kalan eline bi cep yap çok farklı yorumlanabilir, burası Türkiye:)
Beyaz şovun tarih hocası tiplemesimi ne vardı ona benzemiş:D