Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo çizimi yaptım fakat küçültmeye çalışınca çizgiler giderek kalınlaşıyor

seynuraa

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Corelde logo çizimi yaptım fakat küçültmeye çalışınca çizgiler giderek kalınlaşıyor, bunu nasıl düzeltebilirim. çizimin ölçüleri değişmeden? Shift ile demeyin öyle yapıyorum olmuyor...Şimdiden teşekkürler

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
konuyu yanlış yere ve yanlış başlıkta açmışsınız.

seynuraa

🌱Yeni Üye🌱
Olsun çok acil biliyorsanız cevaplayın....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Olsun çok acil biliyorsanız cevaplayın....

"Olsun" diyorsunuz fakat olmuyor!

Gördüğünüz gibi size cevap veren de olmamış; çünkü, konu başlığınız "çok acil" olarak yazdığınız yetmediği gibi bir de konuyu yanlış bölüme açtığınızdan size cevap verecek kişiler konunuzu görmemişler bile!

Bunun sebebi stroke değerleri siz logonuzu küçülttüğünüzde büyükken vermiş olduğunuz değerler ile aynı sayıda olduğu için.

Logonuzu küçültmeden önce ya stroke efektini resim haline getirin ya da logo küçükken stroke değerleri ile tekrar oynayarak istediğiniz orana getirin.

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Merhabalar,

Corelde logo çizimi yaptım fakat küçültmeye çalışınca çizgiler giderek kalınlaşıyor, bunu nasıl düzeltebilirim. çizimin ölçüleri değişmeden? Shift ile demeyin öyle yapıyorum olmuyor...Şimdiden teşekkürler

kalınlaşmasını istemediğiniz çizgiyi seçerek f12 yapın... açılan pencerede sağ altta "scale with image" kutusunu işaretlemeniz yeterlidir...