Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo için fikre ihtiyacım var aciil !

tubish_

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaslar ben bir iş aldım acemiyim bu konuda yeteneim az cok var ama hayal gücümü kullanamıorum stres oldugundan dolayı benim yapmam logoyu kayısı, üzüm gbi meyve resimlerini malatya haritasını çzp yerleştirmemi istediler haritayı çizdim ama nasıl dizebilirim nasıl yaparsam guzel durur onu bulmak bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden Teşekkürler...

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş almadan önce bir konuda uzmanlaştıktan sonra iş almayı deneyerek bu işi öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında sitemizde de bir çok örneğine rasltayacağınız logo örneklerini izleyerek, logo nun ne olduğunu öğrenerek bu işe başlayabillirsiniz.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"... acemiyim bu konuda yeteneim az cok var ama hayal gücümü kullanamıorum..."
Bu ifadeleri bir müşteri kullansaydı eminim ona yardımcı olmak isteyen bir grafikere kolaylıkla ulaşabilirdi.Bir grafikerin ya da grafiker adayının bu kelimelerle yardım istemesi "garip" görünüyor.

Temel Tasarım İlkeleri
Bu kısımda ve forumun birçok yerinde ufkunuzu açacak, kendi sınırlarınızı zorlayacak, içinizde ki "grafiker" i ortaya çıkarmaya yönelik adımlar atmanızı sağlayacak bilgi, birikim ve tecrübe mevcut.
Kolay gelsin.