Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo portfolio´m

kukart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kukart.net
Daha önce yaptığım çalışmalardan birkaç örnek:

1:
kukgrsmsn.jpg

2
e2dmini.jpg

(stikır olarak tasarlanmıştır...)

3
beyazkockk.jpg

4
b-2f.jpg

(sigorta acentası)

?

Benzer konular

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
baskan sigorta hariç kusura bakam bir şey anlamadım getz gözümü yordu gereksiz bir yuvarlaklık mı var yoksa o damla sticker mı ondanmı öle beyaz koç cam ilk bakışda bulmaca gibi görünüyo yani 2 bakışta haa o (k) miş diyorun ama genelde güzel logolar ellerine sağlık

tekrar baktımda getz fan kulüp bakınca güneşe bakıyorum hisi veriyo çok patlıyo gözüme ekrandanda olabilir
1 tasrım ise hiç bir şey anlamadım
başkan sigortada ise o üzerinde b harfi gereksiz geldi bana ama sevimli görünüyo

kukart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kukart.net
1. Çalışma: kendim için hazırladığım logo amblem calışmama grafik tasarım üzerine web sayfamda da kullandığım bir örnekti...
2. Çalışma: bir fun club ın, arabalar üzerine yapıştırmak amaçlı, stiker olarak tasarlanmış çalışma idi tabi üç boyutlu görünüm sadece çalışmanın kullanılacağı zeminde görünümünü anlatabilmek için alternaytif örneklerdendi orjinalinde parlaklı ve ışık etkisi olmayacak.. parlama ve kabarık etkisi calışmanın oval kabarık plastik malzemeden olduğu halini gösterebilmek için tasarlanmıştı...
3. Çalışma: beyazkoç cam, cam ve daha bir çok alanda hizmet verecek olan bi firma içindi bir çok alanda hizmet vereceği için sade karekterlerden oluşan bir çalışma isteniyordu... bende karekterleri en doğru şekilde birbiri ile bağlamak istedim b...cenkerbey inde yaptığı gibi beyaz -koç olarak deil beyazkoç olarak algılanabilmesi için iç içe geçirerek tek bir kelime olarak vermeye çalıştım....

4. Çalışma: başkan sigorta acentesi olarak daha önceden kurulmuş bir firma olduğu için bu tasarım BASKAN (s ile) sigortaya yapıldı resmiyette BASKAN fakat halk arasında BAŞKAN olarak tanınmak isteyen bir firma logosu... sanırım hileli bir logo :)...

Moderatör tarafında düzenlendi: