Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo tasarımı (sirk)

kaulitz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb arkadaşlar okuldan bir logo çalışmamı istediler ama henüz yeniyim bi tecrübem yok. Logo konusu sirk böle bir logo çalıştım öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum tşkkrler :angel:

62292240xr4.jpg

Benzer konular

merveille

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.merveille.info
Merhaba cok sirin olmus, eline saglik..belki circus un i sini c nin icinde bir yuvarlak olarak kullanip uzatirsan aradaki bosluk ortadan kalkacaktir, diger kalan harfleride birazcik daha yakinlastirisan daha iyi bir sonuc alabilirsin...good job!

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
konu sirk... ismi de sirk olacaksa circus olmalı sanırım cirsus değil... ama sizin kendinizin belirlediği bir isim ise o ayrı... öncelikle bana göre biraz daha cıvıl cıvıl sirki andıran bir çalışma yapmalısınız... bu karalara bürünmüş matem havası içinde... eğlence dünyasına uygun değil... kara bir de kedi koymuşsunuz oraya... logonuz biraz daha renkli olsun derim...

kaulitz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok renklı olmasını ıstemedıler tek renk uzerınde durmam soylendı ama baska bır renk yapabılrım sagolun

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
çok renklı olmasını ıstemedıler tek renk uzerınde durmam soylendı ama baska bır renk yapabılrım sagolun

tek renk demek siyah demek değildir, canlı bir renk bulup onun tonlarını da kullanabilirsiniz, Ambrosia'nın tavsiyelerine uymalısınız. Kullandığınız hayvan kedi galiba, onun yerine sirk denince akla ilk gelen hayvanları tercih etmelisiniz, fil, zürafa ya da aslan...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
veya topları elinde havaya atıp tutan bir palyaço :wink:

kaulitz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dikkate alıcam bunları sagolun

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
verdiğin linki tıkladım göstermiyor bu yüzden burada önzileme koydum

Logo fena değil sirk anlamı olması hayvanlar sirki bile fil, aslan vs vs cıvıl daha eğlence renkler katmasına bişeyler uğraşmalısın sonucu harika çıkar umarım eline sağlık

62292240xr4.jpg