Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logoda kullanabileceğim tamamlayıcı renk

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Altın yaldız rengi kullanmam gereken bir logo çalışıyorum. Logoda iki yada üç renk istiyorlar. Altın yaldızın yanında hangi renkleri kullanabilirim?

Benzer konular

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
İşin sektörüne ve logonuza göre değişebileceği kanaatindeyim.
Şimdilik tek renk olarak yada uydurma renklerle paylaşsanız, bakıp fikir versek? ;)

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şuanda yapıyor olduğum için b şekilde fikir amaçlı ekliyorum. Bayan Tekstil üzerine bir firma böyle birşey istiyorlar ama renk seçimlerinde çok kararsız kaldım..

fuWn6.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şuanda yapıyor olduğum için b şekilde fikir amaçlı ekliyorum. Bayan Tekstil üzerine bir firma böyle birşey istiyorlar ama renk seçimlerinde çok kararsız kaldım..

fuWn6.jpg

Kırmızı / Siyah

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalışmaların rengi "altın yaldız"a benzemiyor, eğer bu renk kullanacaksanız biraz daha koyulaştırıp krem rengi zemin kullanabilirsiniz. Yok ben altın yaldız görünümü verebilirim derseniz kesinlikle siyah ...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaldiz ise siyah zemin - vişne çürüğü - lacivert - %90 siyah, bordo tarzi renklerde sonuç alırsınız açık tonlarda yaldızdan verim alınmaz.

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu çalışmaların rengi "altın yaldız"a benzemiyor, eğer bu renk kullanacaksanız biraz daha koyulaştırıp krem rengi zemin kullanabilirsiniz. Yok ben altın yaldız görünümü verebilirim derseniz kesinlikle siyah ...

Evet çalışmadaki renk altın yaldız değil. Altınyaldız baskı olacağı için tahmini bir renk verdim sadece görünmesi için. Yani bu durumda siyahı kullanmalıyım. Teşekkür ederim..