Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

M e t a l Ürünler Yorumlarınızı Bekliyorum

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
urunler1qr1.jpg

urunler2lu0.jpg

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Nedir bu brosür mü olcak, zemin rengi beyaz olmasin da ne renk olursa olsun. Bakarken gözüm kamasti.... Sanki isik biraz ters gibi... resimler tam secilmio iste...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
sanatsal fotoğraf bölümü
sanırım arkadaş çekmiş bunları
ona yorum bekliyor

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırım yanlış yere açtım. Sanatsal değil tabiki:) Fiyat listesi ve katalog olacak.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
o zaman taşıyalım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ve ayrıca burada ne bir fiyat listesi ne bir tasarım ne bir dizayn ne de başka bir şey göremiyorum ben. Kusura bakmayın ama neden bu şekilde koydunuz ? Dosya isimlerinin altınamı yazıcaksınız fiyatları ?
Örnek : img_4315. tiff

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben sadece resimler için koydum bunu. Dikkat etmem gereken nelerdir. Gölgeler doğru olmuşmu onu öğrenmek istedim. Birkaç seçenek sunağım.

psa1tz5.jpg

psa2ap4.jpg

psa3ki2.jpg

psa4ml8.jpg

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende ilk resme bi anlam veremedim
gölge diyorsun fakat beyaz zeminde nasıl bir gölgelendirme yapmışsın göremiyorum... ben ilk resme gölgelendirmek yerine hizalama ve denge sorunlarının olduğu kanaatindeyim.

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostlarım ilk resimlerim müşteriye sunacağım ürün resimleri. Gölgeden kastım ****l zemindeki gölgeler. Yani ürün üzerindeki siyahlıklar:) yanlış anlamaya mahal verdiğim için üzgünüm.

MissGraphic teşekkürler yorumun için.

m e t a l zemin yazmak istiyorum niye çıkmıyo?

Maxi DD

🌱Yeni Üye🌱
bende gölgeli ve zemini renkli olan calismani begendim, kanatimce öbürleri biraz sade duruyor. En son eklemis oldugun ise cok kareli, elbette kanaatimce.

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende gölgeli ve zemini renkli olan calismani begendim, kanatimce öbürleri biraz sade duruyor. En son eklemis oldugun ise cok kareli, elbette kanaatimce.

İlk eklediğim resimler zemini beyaz olanlar yani, müşteriye sunacağım ürün resimleri. Yani ortada bir çalışma yok. İlk musluk çekimim olduğu için yaptığım hatalar neler onları gidermek için eklemiştim. Asıl derdim resimler aslında. Tasarım konusu 2. planda. Teşekkürler yorumlarınız için...

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hepsi güzel çekimler resimler üzerinde oynanmış ama en allta köşedeki yuvarlak 4315 iyi durmamış...

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hepsi güzel çekimler resimler üzerinde oynanmış ama en allta köşedeki yuvarlak 4315 iyi durmamış...

Evet bikaç anlamsız gölgeyle oynamak zorunda kaldım. 4315 ise öyle garip bi kurşun. Müşteriye sunduğum şekilde buraya atmıştım. Fazlalık bişey aslında:) Tereddütüm resimlerdi. Beğenildiğine çok sevindim. En kısa zamanda bitmiş halini yollarım. Teşekkürler hepinize...

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
arkadaşım gölgelendirme ve batarya rengi tam uyum sağlamamış.. sanki bataryaların üstüne çikolata dökülmüş gibi.. bataryalarda beyaza çok yakın.. birazdaha koyu kullanabilirsin.. o koyduğun kurşun ile bataryaların arasında bir renk dengesi kurmanı öneririm

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk resim birşey ifade etmesede digerleri güzel olmuş daha farklı tarzlarda düşünülebilirdi. çalışmalarında başarılar...

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk resim birşey ifade etmesede digerleri güzel olmuş daha farklı tarzlarda düşünülebilirdi. çalışmalarında başarılar...

ilk resimden kastınız tüm ürünlerin olduğu bölümmü acaba? Eğer onlar ise Photosop ta batch yaptım müşteri hepsini görsün diye. Teşekkürler.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Baloncuklu olan 2. çalışma gayet iyi bence mavinin tonu güzel olmuş.. Ama resimlerin altına birseyler yapman gerekiyor.. Sanki o baloncuklaın üstünde biraz kayboluyor gibiler. Bu tip işlerde müşteri zemini grafiği pek önemsemez ürünüm iyi görünüyormu diye bakar bilgin olsun