Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mac mail neden gitmiyor?

ousia.essentia

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Mac mail programım bugüne kadar çok düzgün bir şekilde çalışıyordu. Son birkaç gündür gelen maillerime cevap gönderemiyorum.
Kurulumun ana server'iyle yaptığım görüşmede bana; "programımla ilgili bir sorun olabileceği" söylendi.
Bu konuda bilgisi olan varsa ve hatta tüm kurum bilgisini paylaşan olursa (ki, yeniden gözden geçirebileyim..) sevinirim.

İyi çalışmalar

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
mail > preferences menüsünden account sekmesine ulaşın ve ayarların aşağıdaki gibi olduğundan emin olun, ben bilgileri falanmail şeklinde yazdım ama siz kendi bilgilerinizi yazın...

picture1zso.png

Daha sonra aynı penceredeki Outgoing Mail Server (SMTP) sekmesinden add server sekmesine ulaşın ve yine aşağıdaki gibi bilgilerinizi yazın... Use secure sockets layer kutucuğunu işaretleyin ve authentication sekmesini password durumuna getirin ve bilgilerinizi tekrar girin... onaylayın
picture2uaa.png

ousia.essentia

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili Önder cevabın için çok teşekkür ederim, ancak tüm değişiklikler ve kontrollere rağmen hala bir sorun var ve maillerim gitmiyor.
Daha nasıl bir işlem yapacağımı da bilmiyorum ve sabah ilk işim teknik servisten hizmet almak olacak gibi görünüyor.

İyi çalışmalar

sarıkırmızı

🌱Yeni Üye🌱
mac de mail gönderemiyorum

Mac de mail gönderebilirken tatil dönüşü gönderemez oldumdu. net te ararken sitede aynı derten muzdarip arkadaşın yazısını gördüm. Ben ayarlarla oynadıktan sonra halloldu. Paylaşmak istedim. Mail-Preferenses dan - account information - outgoing mail server (smtp) - edit server.. - use custom port: 587 - use ssl tıkını kaldırdım. Şu an gönderebiliyorum.