Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mac veya Pc grafiker tasarımcı aranıyor Aksaray

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
68 Aksaray vilayetinde gazete ve matbaa tesisine sahip 22yıllık firmamıza mac os 9-X VEYA windovs donanımlı grafik departmanında çalışacak bay veya bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Quark 3,32 - 7,0, Indesign, İllustratior, Corel Draw, Photoshop lisanslı programlarımızdan HERHANGİ BİRİNİ bilmek yeterlidir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

pembe_patikler

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba İstanbul üniversitesi Tasarım ve Basım Yayımcılık bölümü mevzunuyum. Daha önce yerel bi gazetede sayfa mizampajında yer aldım. Quark, Photoshop, İndesing, Corel Freehand program bilgilerim ve Pc ile Mac ikisinide kullanabiliyorum. Mesajımın dikkate alınması ricasıyla.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Merhaba İstanbul üniversitesi Tasarım ve Basım Yayımcılık bölümü mevzunuyum. Daha önce yerel bi gazetede sayfa mizampajında yer aldım. Quark, Photoshop, İndesing, Corel Freehand program bilgilerim ve Pc ile Mac ikisinide kullanabiliyorum. Mesajımın dikkate alınması ricasıyla.
Arkadaşım şehir farkı var galiba..
İstanbul/Fatih/Aksaray'dan bahsetmiyor.
Plaka kodu 68 olan Aksaray'dan bahsediyor..

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Safari teşekkürler bu uyarı için çünkü İstanbul Aksaray sanıp çok mesaj geldi. Senin uyarından sonra düzeldi. Galiba biraz daha üstüne basarak yazmak gerekiyor.

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ücret konusu ne oluyor acaba.diğer konularıda yazabılırmısınız

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ücret konusu ne oluyor acaba.diğer konularıda yazabılırmısınız

Ücret kişinin işletmemize kattığı değere göre farklılık göstermektedir. Genelde deneme sürecinde belirlenir. sayfa tasarımı quark ta mac ortamında yapılmaktadır. Gazeteden arta kalan zamanda matbaa işleri pc veya mac ortamında yapılabilir. Ücret olarak yakalşık 750Tl düşünüyoruz. Tabii bu artıp azalabilir. Tamamen grafikerin işlere hakim olmasına bağlıdır.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Safari teşekkürler bu uyarı için çünkü İstanbul Aksaray sanıp çok mesaj geldi. Senin uyarından sonra düzeldi. Galiba biraz daha üstüne basarak yazmak gerekiyor.

Konuyu dağıtmak istemem ama..
Yurt dışında yaşayan tatile gelen...
Bir arkadaşım ben Aksaray'dayım dedi..
ßende dedim yarım saate ordayım.. Gittim Aksaray'a nerdesin dedim..
xxx ilçesindeymişim dedi..

:)

seelcuk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
Ilanınız için

12 yıllık gazeteciyim sarı basın kartı mensubuyum, hem MAC hem PC iyi derecede kullanıma sahibim, QuarkXPress çok iyi derecede biliyorum, ilgilenirseniz size özel mesajda yazdım irtibat numaram orada var.