Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yeni nesil ford transit araclar için kullanılacak olan yeni 7 litre madeni yağın tanıtım afişi...

70X50 ebatında

yorumlarınız hacı atmaca için önemli :)

şimdiden tşkr

atmacayeninesil.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kullandığınız arka plan pek uymamış gibi geldi bana.Bunun yerine karlı ve zor bir yolda ilerleyen araç görseli kullansaydınız daha iyi olurdu gibime geliyor.
Emeğinize sağlık.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kullandığınız arka plan pek uymamış gibi geldi bana.Bunun yerine karlı ve zor bir yolda ilerleyen araç görseli kullansaydınız daha iyi olurdu gibime geliyor.
Emeğinize sağlık.

genelde motor yağlarında ilk akla gelen o oluyor.. ben biraz sınırı aşayım dedim... afiş kısmında daha önce kullandığım görsellerde kar ve zorlu yol görseli kullanmıştım... aslında martı bile koymayı düşüdüm... değşiklik olsun :)

KanserTango

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana oto deterjanını anımsattı bu afiş

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir kısmı çok profesyonel bir kısmı da çok amatör duruyor gibi. Mesela aracı koruması çok iyi resmedilmiş. Ama yazılar çok rezalet duruyor. Birinde perspektif vermeye çalıştınız sanırım ama çok olmuş gibi durmuyor. Açıkcası biraz kafa karıştırıcı bir çalışma olmuş.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arka planı değiştirmelisiniz bence de. Değişiklik olsun diye bir savunma olamaz. Dünyanın en aptal adamı bile ne alaka deniz? baloncuklar? diyebilir. Baloncuklar, arkadaşların dediği gibi deterjan tanıtımı gibi duruyor. Arabanın gölgesi vasat; araba hala havada duruyor. Yazılara perspektif vermeseniz daha iyi duracak. Aşağıdaki beyaz yazıların bazılarında fazla boşluk var.

İşinizi sallamayın. Sizin yaptığınız bir işi, kim bilir kaç kişi görecek? Unutmayın; yaptığınız işlerin altına imzanızı atıyorsunuz. Kalitenizi, her işinizi araştırarak ve titizlikle yaparsanız ortaya koyabilirsiniz.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arka planı değiştirmelisiniz bence de. Değişiklik olsun diye bir savunma olamaz. Dünyanın en aptal adamı bile ne alaka deniz? baloncuklar? diyebilir. Baloncuklar, arkadaşların dediği gibi deterjan tanıtımı gibi duruyor. Arabanın gölgesi vasat; araba hala havada duruyor. Yazılara perspektif vermeseniz daha iyi duracak. Aşağıdaki beyaz yazıların bazılarında fazla boşluk var.

İşinizi sallamayın. Sizin yaptığınız bir işi, kim bilir kaç kişi görecek? Unutmayın; yaptığınız işlerin altına imzanızı atıyorsunuz. Kalitenizi, her işinizi araştırarak ve titizlikle yaparsanız ortaya koyabilirsiniz.

yorumunuz gerçekten hoşuma gitti..

birde sonradan işinizi sallamayın demissin ya o daha çok hoşuma gitti.. beni kendime getirdi :) titredim ve kendime geldim.

kendi kendime dedimki bu kadar güzel ve yapıcı hatta uyarıcı bir yorum yapabilen bir insanın yaptığı işlerde süperdir.. onu kendime örnek alayım dedim.. profiline girdim. ve senin yaptığın işlere bakmak istedim. ama ne göreyim bir tane bile tasarımın çıkmadı..

üzüldüm.. tam kendime örnek birini buldum dedim ama yaptığı işi göremedim. yaptığın işleri görmek ve o yaptıklarından bir seyler öğrenmek istiyorum.. burada bulunma amacımız bu değil mi...

sevgiler...

Jek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elinizdeki materyel gayet yeterli ancak siz, "madem bu kadar materyel var hepsini kullanayım" gibilerinden tasarım etmişsiniz. Font, perspektif, logo, araç bunların hepsi bir köşede yerini alıp gürültülü bi görüntü oluşturmuş. Öncelikle örnek işlerden ilham alın ve altın oran nedir bir araştırın. O zaman o araba uçarmış gibi durmaz. Saygılarımla. Kolay gelsin.