Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Magic Eyes

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Photoshop cs5 + wacom tablet. Referans kullanılmamıştır. Portre denemelerimden biri. İyi seyirler. :)

magic_eyes_by_eren_akinci-d4abjqs.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Referans olmaması gelecek çalışmalarındaki avantajın tabi ki. Fakat belki gözlerin içindeki yansımadan belkide göz kenarlarındaki çerçevenin net olmasından dolayı bir terslik var gibi. Yine de ufak detaylarla mide bulandırmadan tebrik ediyorum. Seyri hoş, güzel çalışma. İlerleyen zamanda arka temayı ister ama :)

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler :) evet gözlerde rahatsız edici bişeyler var. gitgide minimuma inmeye başladı sanırsam sorunlar. onlarda düzelir zamanla. normalde referanslı çalışıyorum ama referans kullanmadıklarım daha bi lezzetli geliyo bana :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tablette çizimler ilk başlarda öyle zevk verir ki :) Sonra referans çalışmaları, dünya çizerlerini takip etmeye başlayınca saçlar dökülmeye başlar hafiften. O zamana kadar elinden geldiğince kurcalamaya ve bir okadar da kısa yol kullanmaya gayret et. Zaten hafiften meyvelerini almaya başlamışsın. Forum içinde de gerek röportajlar gerekse çalışmalardan bir dünya var. Sevdiklerimden bir linki vereyim de arka fon için demek istediğimi ve renklendirme konusuna örnek göstereyim. İyi çalışmalar.

https://www.grafikerler.net/tang-yuehui-illustrasyon-t34601.html

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben çok beğendim
özellikle kafanın üst kısmındaki o bulanıklığı yansımayı vs vs
eline sağlık

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmaların kendilerini izlettirmekle oldukça başarılı :) Eline sağlık, yine güzel bir çalışma.

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
render için biraz daha çalışmalısın. Duvar boyama gibi düşün astarı,boyası,cilası vb:) Işığın nerden geldiği biraz sıkıntılı.Kulak ve kafanın arkasını beğendim ama yüz hatları biraz feminen olmuş:) erkek gözü daha küçük olur,kemikli burun ince dudak yaparsan karakterine ifade katarsın.Göz kapağınada dikkat:) umarım ne kadar bilmişsin demezsin sadece şeffaf olmak istedim,daha iyi olursun inşallah..

EsCoRD

🌱Yeni Üye🌱
Fevkalade :handshake: Bu Arada, Arada Sırada MSN'ye Bakarsan Sevinirim, Çok Önemli Birşey Söylemem Gerek...

yıLdıS

🌱Yeni Üye🌱
Emeğine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş .. Bıyıklar falan çok hoş gerçekten :)