Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
Profil olarak kullandığım resim
tn2_vin_diesel_3.jpg

Sonuç olarak resim

vindieselwq3uz0.jpg

...................................................

Designgrafiker arkadaşımızın brad pitt i manipüle ettigini gördüm ve hemen sevgilisini kaleme aldım :)

öncesi

xin_0508031120124211742746.jpg

Sonrası

angelinaou1.jpg

yorumlarınızı eleştirilerinizi eksik etmeyin teşekkürler :)

----------------------------------------------
önce :

scarlett-johansson-yabanci-artist-531581368-buyuk.jpg

Sonra :

scarlettjohansscopyvp9.jpg

Son düzenleme:

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
yazık olmuş güzel kızdı.
ama çalışmalar gayet güzel.
emeğine sağlık.

DERİŞ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kızın güzelliğini kıskanmış sanırım

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
2. çalışma diğerine göre daha iyi olmuş.

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
yok ya neden yazık olsun ki ben sadece brad e uygun olsun diye yaptım :)

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel ellerine sağlık.

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
arkadaş yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim ama rica etsem gördügünüz - leri söylermisiniz

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Manupulye ilgin var ama ben daha doğal manupuleleri severim ok kızı çatlak kanlı hale getir ama neden bütün simasını değiştiresinki Van diesel iyi zaten kendi aldığın fotoda o tarz bir foto kendi çapında kötü değil ama angelina ve scarlet hani neden hala seksiliğini koruyarak vampirleşmesin mesela google da yazabilirsin Mehmet Turgut un deniz akkayı vampir yaptığı bir fotoğrafı var çok doğal ve gerçekçi duruyor sende fazla abarmtadığın ve mesela vampirleştireceğin fotoğrafları düzgün şeçersen gerçekçiliği dahada artırırsın . Yanlış anlama sadece fikir sunuyorum :)

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
Manupulye ilgin var ama ben daha doğal manupuleleri severim ok kızı çatlak kanlı hale getir ama neden bütün simasını değiştiresinki Van diesel iyi zaten kendi aldığın fotoda o tarz bir foto kendi çapında kötü değil ama angelina ve scarlet hani neden hala seksiliğini koruyarak vampirleşmesin mesela google da yazabilirsin Mehmet Turgut un deniz akkayı vampir yaptığı bir fotoğrafı var çok doğal ve gerçekçi duruyor sende fazla abarmtadığın ve mesela vampirleştireceğin fotoğrafları düzgün şeçersen gerçekçiliği dahada artırırsın . Yanlış anlama sadece fikir sunuyorum :)

hayır yanlış anlamadım tamamiyle katılıyorum. ama örnek fazla göremiyoruz hayal bakımından canlandıramıyoruz filimlerde zombiler nasıl olur veya vampirler bunlar akıllarımızda kalan şeyler.. tabi bunlar kendi düşüncem ve bu yuzden çalışmalar bu şekilde oldu gerçekçi de yapabilirdim benim mesela angelina da eski bir görüntü vermek istedim ten üzerinde farketmişsindir ağaç kabuğu var :)
scarlet e gelince filimlerde zombi nasıl oluyosa öyle yapmak istedim :D ama gözler sanırım abartı oldu :) yorumun için cok teşekkür ederim sonuçta elimizin altında bir mause var istedigimiz uygulamayı yapmamız zor ben ne kadarda cok gercekcı yapmak ıstesem de olmadı kitap kapagı gibi bir görüntü cıkarttı :)

FuZzLe

🌱Yeni Üye🌱
arkadaş yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim ama rica etsem gördügünüz - leri söylermisiniz

-lerin söylenmesini isteyen gördüğüm ilk kişisin bu forumda.diğer arkadaşları tenzih ediyorum ancak gerçekten şaşırdım.
benim bu kulvarda bir yeteneğim ve bilgim yok sadece çalışmaları takip ediyorum ancak gerçekten kendinize bu kadar güveniyor olmanız beni çok şaşırttı....

tebrik ederim

Dark Lord

🌱Yeni Üye🌱
FuZzLe teşekkür ederim

böyle bir istekte bulunmamın amaçı göze nasıl göründüğü kimisi beyenmeye bilir kimileri ise cok güzel bulabilir ben her iki tarafında kusursuz bir şekilde beyenmesi için - yönleri öğrenmem lazım cünki ben bu işin okulunu okumdım ama hırsım var kendimce becerilerimde vaar olduguna inanıyorum bu yuzden belki resimleri abarttım belki resimler pasif kaldı istenilen izlenimi vermedi görünen kusurlar benim için önemli hem kendimi geliştirmem için hemde sizlere güzel resimler sunabilmem için önemli :)

yorumun için tekrar teşekkürler..

Son düzenleme:

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 ve 2 iyi , angelina julie çalışman bence başarılı ellerine sağlık.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
değişik çalışmaları oldum olası sevmişimdir başarılı buldum arkadasım. bir kaç aşırı detaylarla boymak istemem söylenen söylenmiş zaten :) emeğine sağlık.