Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matbaa dergisi için ilan tasarımım....

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
:emo1:merhaba yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

ilan8tj6bg2.jpg

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
logosu çok sade.. daha güzel bir şey yapılabilirdi logo.. tabi yeni tasarım ise..

eğer daha önceden kullanılan bir logoysa, normal bi tasarım.. ne kötü ne de iyi :)

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
logo orjinal bişey 62 senedir var... değiştiremem onu...

akaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle eline sağlık, biraz sade olmuş bana göre, o aradaki röperler pek hoş olmamış. Biraz daha uğraşabilirsin bence

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
çok fazla sade olmuş dikkat çekici bir özelleği yok biraz daha farklı şeyler denemelisn bence.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
sade zaten matbaacıların çoğu cmyk kullanıyor şerklide genellikle aynı farklı bir çalısma olsun birde bu logoyu baska yerde gördüm gibi ......

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
hiç etkili bi ilan değilbelki font belki düzenlemede değişiklik yaparak daha farklı hale getirebilirsin sade klaması taraftarıysan illa ortadan hizalı değil de farklı bi yerleşim deneyebilsin mesela eline sağlık ama tutulur bi tarafı yok işin...

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
CMYK'nın bi matbaacı için espirisi var dergi sade bişey bende tasarımı sade olarak hazırladım... font saçimimde muhtemelen sade düşündüm...

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
vizyon yorumlara sert cevap weriyosun, herkes fikir ve görüşlerini bildiriyo.. Her grafikerin baktığı pencere farklıdır, önemli olan baktığın yeri bilmek, bu eleştirilerde senin doğru yere bakmanı sağlicaktır, bende çalışmalarımı koyuyorum siteye anlayan veya anlamayan yorum yapabilir ama önemli olan o yorumları göz önüne alıp açıklarını yakalamak ve bi daha aynı hatayı yapmamak, o yüzden sakin oL :) burda tasarımlık bi olay yok, eleştiri alıcağın yerleri önceden açıklaki yorumlar ona göre gelsin . . ;)

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayır sert yorum yapmıyorum yanlış anlamayın.... sadelik bakımından yorum yaptım bende net bi şekilde belirttim okadar... herkesin penceresi farklı tabii...