Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

medikal sağlık logo çalışması

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
medikalsaglklogo.jpg

Benzer konular

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Logonun yazıyla olan uyumu pek hoş olmamış büyük gibi bir uyumsuzluk var renkler felanda uyumsuz Elinize sağlık.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
cık olmamış bu konuda yapılan çalışmaları inceleyip yeniden yapmalısın.kolay gelsin

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yandaki kareleri sil. Daireyi parçala ve biraç açıklık ver. kareyede bir tane yılanı sar güzel olur bence

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
sızınkıde sanki bayrak sımgesı gıbı olmuş,kırmızı küçük kalsa daha ıyı oluyor ama yılan gıbı degısık bi hava katmış

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerli arkadaşım olay farklı boyuta kaydı sanırım. ben senin logondan daha iyi yada kötü bir logo yapıp koyduğumu iddia etmedim. ben sadece yorum yaptım nasıl olur diye de o çalışmayı yaptım. en azından farklı bi fikir edinirsin diye. bak demişsin bayrak simgesi gibi olmuş diye. e ne güzel işte hem bayrak hem simge daha ne istiyorsun :) medosanart arkadaşım Allah'tan haça felan benzetmedin :) branşıma tamamen ters

karayel2002

🌱Yeni Üye🌱
aynen haklısınızz haçın olmaması gerekir türkiye için...

HANZALA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
medosanart arkadaşım Allah'tan haça felan benzetmedin :)
Ama benziyor.

Diğer taraftan konuyu açan arkadaşa şunu söylemek isterim.
Çalışmaya gerçekçi bakmak gerekir.
Bu çalışmayı Türkçe olarak yaptığına dayanarak Türkiye içinde bir kuruma yaptığın anlaşılıyor.
Yanlış yerlere çekmek istemiyorum ama müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi Türkiye'de bir sağlık kurumuna haçlı bir logo yapmak ne kadar kabul görür. İstediğiniz kadar o haç değil deyin, o basbayağı haç işte. İslam ülkerinde hilalle, Hristiyan ülkelerde haç ile ifade ediliyor. İsrail'de bu ikisi de kullanılmıyor mesela.

Ayrıca gri zemin üzerine gök mavi bir renk, çalışmanızı tamamen heba eder, yok eder. Benden söylemesi.

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence türiyedeki sağlık sektörünün simgesi ne + olmalı ne yılan bence bizim simgemiz bize has bi simge olmalı örneğin şifalı bitkiler olabilir bir bitki sembolü düşüncem ve yaptığın logoda güzel olmuş

Son düzenleme:

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Genel bir uyumsuzluk söz konusu üzerinde biraz daha çalışmalısınız ve farklı alternatiflerde olmalı bence...

deluxeland

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkler uyumsuz.
Yazı boyutları ve fontları uyumsuz.

İyi çalışmalar dilerim.

dreamandream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
doğruyu yazmak gerekirse :) çok basit bir çalışma olmuş. üstünde çalışarak geliştirebilirsin bence. daha iyi bir sonuç elde edebilirsin böylece.

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yukarıdaki yorumlar çok hafif kalmış. bence yaptığın işleri eşine dostuna göster daha iyi.