Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nihat_g

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımlarımdan birkaç parçayı sizinle paylaşıp fikrinizi almak istedim arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle işi bilen ustalardan...

Benzer konular

Hukumsuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) zihnine sağlık iyi ve güzel çalışmalar.... T-shirtler daha güzel. ;)

sound_88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık çok güzel bunlar bende öle deneme çalışmaları yapıyorum kıskandım:)hangi programı kullanıyosun

nihat_g

🌱Yeni Üye🌱
photoshop ve corel draw programlarını birlikte kullanıyorum bu çalışmalarda...beğenmenize sevindim...

sound_88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
t-shirtleri nerden indirdiniz acaba bende yaptığım çalışmaları sizin gibi t-shirtlerin üzreinde sergilemek istiyorum gerçekten çok güzeller tekrardan elinize sağlık...

nihat_g

🌱Yeni Üye🌱
t-shirt template lerini internetteki birtakım ücretli kaynaklardan edinebilirsin arkadaşım ;) biraz araştırırsan karşına birçok kaynak çıkacaktır. açıkçası ben bir designer arkadaşımdan almıştım.

urbank

🌱Yeni Üye🌱
usta eline sağlık gerçekten güzel çalışmalar bende bu işle uğraşıyorum ancak baya bir acemiyim buradan kısa bir anlatım yaparmısınız?

nihat_g

🌱Yeni Üye🌱
kısaca anlatmak pek mümkün olmasa da şöyle özetleyebilirim...öncelikle desenleri corel de bazı referans kaynaklardan da faydalanarak tasarımlara son halini veriyorum...sonrasında ise photoshop ta yukarıdakiler gibi sunuma hazır hale getiriyorum...biliyorum detaylı bir anlatım olmadı ama sen de kabul edersin ki pek de kolay değil yapmak, anlatmak da pek kolay olmuyor böyle olunca...

urbank

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim sizden rica etsem yüklediğim linkteki .tif dosyasını photoshopta inceleyip olup olmadıgını söylermisiniz .color range,paint bucket tool,silgi,brushes ve layerler ile yaptım başka bişey kullanmadım resimlerin kalitesi fena olmadıgı için ancak küçük boyutlu resimlerde o kadar becerikli değilim :

https://www.mediafire.com/?lv5wu7e5ggasfbw

nihat_g

🌱Yeni Üye🌱
dostum nacizane fikrim doğru yoldasın. pratik yaparak ilerletiyor insan becerilerini. bol bol pratik yapmanı öneririm.

sound_88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben t-shirtleri istesem senden böle bi iyilik yaparmısın:)lütfennn:)benim grafiker arkaadsım yok arkadasın sana böle bi iyilik yapmış sende böle bir iyilik yapabilirmisin:)

plenty

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet başarılı çalışmalar, ellerinize sağlık.