Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

merdiven..

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar..
sitede yeniyim.bende kendi karakalem çalışmamı paylaşmak istedim.diğer arkadaşlarınkine uymaz ama kendi çapımda bir şeyler işte:)..boş vakit çalışması. herkese kolay gelsin.hayırlı günler

7c52e59c6d64410eb028d2dfp7.png

bu arada arkaplandaki lekeleri ps ta figürün yanından alıp diğer yerlere kopyaladım.

yorumlarınızı bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

DozeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline Sağlık Kardeşim.Güzel Çalışma

havvaesen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık güzel olmuş başarılarının devamını diliyorum

The_End

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet güzel bi çalışma olmuş paylaşım için teşekkürler

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
havvaesen, The_End teşekkür ediyorum..

burcubalaban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok hoş farklı bir çalışma beğendim eline sağlık canım

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merdiven şiiri çok beğendiğim ender şiirlerden bi tanesi.Şiiri karakalemle bütünleştirerek güzel bir çalışma ortaya çıkarmışsınız,tebrik ediyorum.Ancak çalışmanın üstüne denk gelen yazılarda okunma güçlüğü çekiliyor.Bunun için çalışma biraz daha küçültülebilir.Ya da yazılar çok hafif sağa kaydırılabilir.Nacizane yorumum,karar sizin.Çalışmalarınızın devamını dilerim.İyi çalışmalar.

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beğenmenize sevindim arkadaşlar saolun yorumlar için..
med_cezir doğru söylüyorsun font zaten biraz okunaksız farkındayım ama;başka bir font kullansam çok klasik olurdu diye düşünüyorum.doğal olması açısından böyle bir font kullandım.ya nihayetinde serbest bir karakalem çalışması.merdiven şiirini bende çok severim. bu şiire yakışacak bir resim,ya da resme bakıldığında şiirle birlikte bir manevi etki yapmasını istedim.bu tarz bir komposizyon oluşturmak istedim.gerçi bazı arkadaşlar şiirle resmin alakası yok dediler ama,sizcede öyle mi??..

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beğenmenize sevindim arkadaşlar saolun yorumlar için..
med_cezir doğru söylüyorsun font zaten biraz okunaksız farkındayım ama;başka bir font kullansam çok klasik olurdu diye düşünüyorum.doğal olması açısından böyle bir font kullandım.ya nihayetinde serbest bir karakalem çalışması.merdiven şiirini bende çok severim. bu şiire yakışacak bir resim,ya da resme bakıldığında şiirle birlikte bir manevi etki yapmasını istedim.bu tarz bir komposizyon oluşturmak istedim.gerçi bazı arkadaşlar şiirle resmin alakası yok dediler ama,sizcede öyle mi??..

Bence şiirle alakalı bir resim çalışması olmuş.Ancak çalışmada yaşlı adam son basamaktaymış gibi görünüyor.Bir kaç basamak daha yapabilirdiniz.Yazı fontuna gelince bence gayet hoş.Yalnız yazının boyutu biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu,rahat okunması açısından.Saygılar...

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
yazıyı beğenmedim, geri kalan her şey mükemmel-kusursuz bir çalışma emeğine sağlık...

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorum yapan herkese teşekkür ederim..