Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Merhaba

Bebbo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.berkerunluer.com
Merhaba,

Grafikerler.net'i arkadaşımın tavsiyesi ile buldum. Grafiker konusunda en iyi yardım alabileceğim yer olduğunu belirtti.

Grafik konusunda çok iyi olduğum söylenemez. Şimdiye kadar Adobe yazılımlarını sadece üzerinde çalışmakta olduğum sitelerin arayüz yapımında kullanıyordum. Kendimi daha fazla geliştirmek ve hizmetlerimi arttırmak için grafik konusunda da bilgilenmek istedim.

İlk isteğim, hem kendim hemde bir yakınım için katalog yapmayı planlıyorum. Çevremdekilerden FreeHand, QuarkXpress, CorelDraw, InDesign tavsiyeleri geldi. Yeni başlayan olarak hangi yazılım ile daha rahat ve verimli çalışırım?

Bilgi veren olursa çok sevinirim...

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar Bebbo arkadaşınızın tavsiyesini dinleyerek sitemize üye olarak en olumlu adımı atmışsınız, çünkü burada bilgili insanlar insanlara yardımcı olabilmek için varlar.

Sorunuza gelince bahsetmiş olduğunuz bütün programlarla katalogu yapabilirsiniz, hatta yaparak adım adım bile olsada bizimle paylaşarak yorumlarımızı alırsanız daha olumlu sonuçlar çıkacağını görüceksiniz. Program bir araçtır önemli olan siz ve düşünceleriniz gerisi bilgidir..

Saygılarımla.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldiniz keyifli vakit geçirmenizi dilerim

Bebbo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.berkerunluer.com
@Gokhan Tekin: Teşekkür Ederim...

@Bulut Manastır: Teşekkür Ederim. Hoşbuldum... Hemde çok hoş... :)

Adobe'da çalışmışlığım biraz daha fazla olduğu için katalog'u da InDesign'da yapmaya karar verdim. Resim üzerinde gösterdiğim alanlar ne alanıdır? İç kısımdaki çerçevenin amacı nedir? Nasıl kaldırabilirim?

19400373uj0.jpg

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Bebbo o?geldin iyi forumlar diliyorum. Madem çalışmanı Indesign'da yapmaya karar verdin. O zaman bu linklerde bulunan dersler sana fazlasıyla yardımcı olacak. Ayrıca programla ilgili sorun olduğunda Indesign soru ve sorunlarınız sorabilirsin.
InDesign
kolay gelsin

Saygılarımla