Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mest cafe

grafix_54

🌱Yeni Üye🌱
mest.jpg

Benzer konular

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
yaa çok güzel bi tasarım olmuş fakar insanın yüzünün ayrıntıları beni çok rahatsız etti
onun haricinde güzel bir çalışma ellerine emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler
birde sakaryada varmı böyle bi cafe _? ben hiç duymadım da :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
El ve yüz birbirinden çok kopuk duruyor.
Sanki eline aldığı kahve çekirdeklerini ve kahveyi kokluyormuş gibi bir uygulama gerçekleştirilmek istenmiş.Böyle bir şey yoksa bile algı ve izlenim bu yönde.Ama el ve yüzün farklı olduğu,aynı kişiye ait olmadığı her haliyle belli oluyor.
Kolaylıklar diliyorum.

grafix_54

🌱Yeni Üye🌱
El ve yüz birbirinden çok kopuk duruyor.
Sanki eline aldığı kahve çekirdeklerini ve kahveyi kokluyormuş gibi bir uygulama gerçekleştirilmek istenmiş.Böyle bir şey yoksa bile algı ve izlenim bu yönde.Ama el ve yüzün farklı olduğu,aynı kişiye ait olmadığı her haliyle belli oluyor.
Kolaylıklar diliyorum.

ilginç bir yaklaşım,
bu afişte, arka planda üzerinde kahve çekirdekleri olan bir el var evet bu doğru, bu elin kahveyi içen arkadaşa ait olduğunu idda eden kim ki işte bunu anlamadım böyle bir mecburiyetmi söz konusu, ayrıca böyle bi afişte sen bir ikileme düşüyorsan demekki bu başarısız bi afiştir fakat mantıkğına indik madem sence kahveyi içenle sergileyenin aynı kişimi olması gerekiyor?
tam olarak anlayamadıysam demek istediğini özür dilerim, ilgin için teşekkürler...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Sayfa açılırken gördüğüm şey irkilmeme sebep oldu. Tavuk derisi gibi birşey zannettim başta :) Sonra burnu ve 12-12 maç yapan kılları görünce daha beter oldum:).. Yanlış görsel seçimi bence.. SİZE kolaylıklar diliyorum..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
İnsan yüzündeki detaylar kahvenin önüne geçmiş kullanılan insan yüzü görseli biraz daha estetik olabilirdi yada bu görüntü farklı komposizyonla biraz arkaya itilebilirdi ayrıca kahve dumanında bir tuhaflık var gibi geldi kahve bardağının ağzı geniş ama tüm duman direk burna yönlendirilmiş tek noktada toplanmış,biraz daha farklı bir uygulama ile daha gerçekçi olabilirdi.

Kolay gelsin..

sadog

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşımız haklı

arkadaşın demek istedigi kahve çekirdekleri biraz daha uzakta olması gerekir sanki biri gelip elindeki kahve çekirdegini koklatmak istiyor bence flu bir şekide olsa ve birz daha ufaltılıp zeminle eritilse çok güzel olacak

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bi bayan resmi kullanırsan daha hoş olur diye düşünüyorum
emeğine sağlık

Keşiş

🌱Yeni Üye🌱
sadece logonu begedim diğerlerinde hic detaya girilmemiş sanki acil bi iş çalışması gibi olmuş bence biraz daha vakit ayırmalıydın bu caışmana yinede emeğe saygı