Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mimar Sinan G.S.Ü.'nde öğrenci olan varmı ?

pinose

🌱Yeni Üye🌱
Mimar Sinan da mülakat sınavı yoktur. Bu şekilde insanları yanlış yönlendirmeyin.

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mimar Sinan tabikide sanat dalında şuanda en iyi üni olarak gösteriliyor ve bundada haklısınız. . ben bir lise öğrencisi olarak üniversiteleri araştırıyorum bu sene ve şunu söyleyebilirim ki binlerce insandan çok az kişi alıyorlar sizcede o kadar iyi bir üni olmasınn nedeni bu olamazmı ? geri kalan insanlarda harika çizimler yapabilen kişilerdir ama öyle bir üni ye o kadar kişinin alınması ve o kadar katılımın olması gerçektende şaşırtıcı. . yani bence sonuç normal ;) eğer kendinize güveniyorsanız katılnı derim. . ama arkadaşımın dediği gibi torpilde lazım. . bu torpil orda burda değil her yerde geçerli. . ben katılmıcam :) hayırlısı :)

+ narabi arkadaşım çizimlerin çok hoş devamını bekliyoruz :)

öycg

🌱Yeni Üye🌱
ya mimar sinan yada dokuz eylül bende çokk istiyorum we katılıorumm....

MUag1071

🌱Yeni Üye🌱
bakın torpil diyenler okulda çizilen resimleri merak ediyorlar, ne kadar garip. Çünkü kazanamayacak kadar kötü çiziyorlar, sorun kötü çizmeleri degil torpil var diyerek suçu başkasının üzerine atmaları. komik gerçekten. bende çok iyi degilim resim konusunda ma okudugum lise (güzel sanatlar) daki arkadaşlarım 4 yıl boyunca tabiri caizse eşek gibi çalıştılar. gece yatmadan resim çizdiler.(yatılılar) ve 30 kişilik sınıftan 17 kişi mimar sinana girdi!! ve torpilleri yoktu. sakın ha torpil var diye giremedik demeyin torpil yok.siz okul için yeterli degilsiniz- alınmayın gerçek- bende giremedim okula yedeklerde kaldım marmaraya girdim. ama 4 ay kursa gidip torpil var demeyin çünkü arkadaşlarım 4 yıl boyunca mimar sinan mezunu hocalarla sabahlarakadar resim çizdi.