Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır gidemiyor. O kremi kullanmayan bayanlar da olduğu sürece gidemeyecek diye iddia ediyor afiş... İşte bu yüzden çok başarılı. :D

Afişi volkan bey kısa ve net özetlemiş

émmst sanada hak vermiyor değilim evt bazı kesimi rahatsız eder bir çalışma ama çalışmayı yapan ve dağıtımın yapılacak yerlerini ayarlayanlar stratejilerinide bence buna göre ayarlamışlardırlar. Bu tarz çalışmalarla yola çıkanlar (zekilik açısından) dağıtımına kadar düşünmüşlerdirler

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Afişi volkan bey kısa ve net özetlemiş

émmst sanada hak vermiyor değilim evt bazı kesimi rahatsız eder bir çalışma ama çalışmayı yapan ve dağıtımın yapılacak yerlerini ayarlayanlar stratejilerinide bence buna göre ayarlamışlardırlar. Bu tarz çalışmalarla yola çıkanlar (zekilik açısından) dağıtımına kadar düşünmüşlerdirler

Mesela sadece bayanlar tuvaletine uygulandığında bence bazı kesim dediğimiz kesim bile kızmayacaktır.. Burada bayanlardan iyi anladığımı vurgulamak değil niyetim ama bayanlar bu namahrem saydıkları yer ve özelliklerin kendi aralarında kaldığı sürece nasılda popüler ve konuşulası bir konu olduğunu iyi bilirim.. ama nezaman erkekler girerse işin içine işte bazı kesim dediğimiz bazı kesim kendini belli eder.. :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende o bazı kesimin bazı kesiminin daha çoğunlukta olduğunun ve olması yapılması gerekn en iyi şeyin ortaya çıktığını vurgulamalarından yanayım ki nitekimde böyle olmuş
(ay açıcam şimdi agzımı rtük giricek araya) :D:D:D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende o bazı kesimin bazı kesiminin daha çoğunlukta olduğunun ve olması yapılması gerekn en iyi şeyin ortaya çıktığını vurgulamalarından yanayım ki nitekimde böyle olmuş
(ay açıcak şimdi agzımı rtük giricek araya) :D:D:D

Amaan diyim irem:D

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Afiş çok başarılı ve bence buradaki tartışmalar da afişin amacına ulaştığının bir göstergesi. Amaç tepki çekmekse alın size tepki, benim mesajımla tam 25 mesaj yazılmış olacak. :) Kadınlar bu reklamdan rahatsız mı olacak, e zaten istenen şey de bu, kadınlar rahatsız olsun ve bunu çözmek için bu ürünü tercih etsin. Yanılıyor muyum?

Reklamda, güzellik ile ilgili bir problemi göstererek tüketiciye kendini kötü hissettirmek ve karşı cins tarafından algılanabilecek durumu abartılı bir şekilde vurgulamak mesajı verilmek istenmiş. Bu hisler sonucunda da tüketicide ürüne talep hissi uyandırılmak istenmiş. Çok başarılı bir reklam bence. Olaya kadın-erkek gözüyle değil reklamcı gözüyle bakıyorum. Kaldı ki benzer ürünleri erkekler de kullanıyor ve aynı espiri o durumda da kullanılabilirdi. Belki de kullanılmıştır. Ben ürünü araştırdım, aşağıda aynı ürünün erkekler için olanı da var :)

picture1yz8.png

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Erkek ürünlerine ait afişlerinide araştırdım ama bulamadım takipteyim şayet bulabilirsem ekleme muhakkak yapıcağım çalışmanın devamını yada diğer ürünlerini çok merak ettim çünkü teşekkürler Önder bey.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok yok ben kendimi tutacağım ve yorum yapmayacağım :D
Sonra yine muhalefet konuştu diye topa tutulacağım :D yada kevgire döneceğim :D :D
EE çenemi tutamayacağım birde cevap vereceğim; ondan sonra yönetimle başım belaya girecek :giggle: :D :D :D :D
Amann diyim yanii aman diyim :D
Böyle kıldan tüyden meseleler için asab bozmaya gerek yok :D :D :D
sus ESra suussss susss :D :D :D

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Amaç akılda kalıcı etki bırakmaksa doğru bir afiş çalışması.. Fakat ürün tanıtımındaki 2. kademe için biraz riskli bir reklam çalışması, ürüne dikkat çekmek başkadır ürünün sürekliliğini sağlamak başkadır. Bir afişin 5 saniyelik bir görüş açısı olduğunu varsayarsak, forumdaki arkadaşların doğruluğunu 3 sayfalık bir yorumla tartıştığını var sayarsak, ilk 5 saniyede aklınıza gelenler aklınızda kalacaktır. Ama "varsayım" olarak belirttiğim kısımlar dışında volkan abiye tam destek veriyorum :) amaç eğlenmekse eğlenceli :)

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
hehe... bence çok başarılı ;)

teşekkürler paylaşım için...

:iloveyou: