Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ?

zeyn0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir Media Şirketine Ait Yapılmış Logodur . Tabikii Şirket İsmi Uydurmadır . Yorum Yaparsanız Sevinirim.

ta5DM.jpg

Benzer konular

deli_divane7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk kullanımı yanlış medya şirketinden çok güzellik merkezi logosunu andırıyor

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.Logonuz için yapacağım 1. değerlendirme "renk" konusu olacak.

Bu konuda dürüst olarak logoyu ilk gördüğümde gözlerimi kısmak zorunda kaldığımı söyleyebilirim.Bu da renk tercihlerinin veya ton kullanımının yanlış olduğu anlamına geliyor.Yani ilk olarak bir medya şirketinin yapısına ve ciddiyetine uygun renkleri tercih etmelisiniz.

Ayrıca logonun vermek istediği mesaj maalesef ifade edilememiş.Yani çizmiş olduğunuz vektöre bir anlam yükleyemedim.Bu noktada M-M harflerinden uygun bir vektörel çizim yapabilirsiniz diye düşünüyorum.Zaten bu önerileri dikkate alarak yeniden çalışırsanız ortaya daha başarılı bir çalışma çıkacağına inanıyorum.

Kolay gelsin... :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle hevesinizi ve yaratma içgüdülerinizi anlayabiliyorum. Fakat olmamış. Logo tasarımına uygun bir çalışma olarak göremiyorum. Bir önceki konunuz da benzer bir uygulama yapmıştınız. Tekrarlamaya başladığınız zaman farklı çalışmalara yönelmelisiniz.

lx2qx.png

Byexe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha çok bir alışveriş mağazası logosuna benzemiş yani bende öyle canlandı :) güzel olmuş renklerle biraz oyna birde o ortaki mm veya ne gelicekse persfective verirsen hoş olur gibi ortalarınıda parlat. renk olarak yuvarlak içinde kare kare renk değişmesi uygulayabilirsin belli bir yere kadar diğer kısımda sabit bir renk olur bir efect vermiş olursun ne bilim takıl kafana göre :)