Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Moda evi logo çalışması

torucmacto

🌱Yeni Üye🌱
Kadın giyim üzerine iş yapan bir moda evi logo çalışması. Yorumlarınız :

5776.png

Benzer konular

vosken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
figürü özellikle mi istediler yoksa sen mi karar verdin

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
mavi ve yeşille yazdığınız kelimelerin arası biraz açık olmuş onu düzeltirseniz daha iyi olabilir diye düşünüyorum bir de o yusufçuk sanırım onu da biraz küçültüp kanatlarının içinde beyazlık kullansaydınız blok görüntüsü daha hafiflerdi
emeğinize sağlık iyi çalışmalar

torucmacto

🌱Yeni Üye🌱
mavi ve yeşille yazdığınız kelimelerin arası biraz açık olmuş onu düzeltirseniz daha iyi olabilir diye düşünüyorum bir de o yusufçuk sanırım onu da biraz küçültüp kanatlarının içinde beyazlık kullansaydınız blok görüntüsü daha hafiflerdi

yorumunuz için teşekkürederim, o açıklığı giderip eksikleri tamamladıktan sonra tekrar koyarım...

torucmacto

🌱Yeni Üye🌱

10097.png

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim
yusufçuk çok az büyüyüp kanat kontür çizgileri az daha kalın olsa çok daha güzel olacak sanırım ya da nil in 'l' harfini çok az inceltip harfin boyunu biraz kısaltın çok daha güzel sonuç alabilirsiniz sizi de uğraştırdım ama kusura bakmayın
dikkate aldığınız için tekrar çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

torucmacto

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim
yusufçuk çok az büyüyüp kanat kontür çizgileri az daha kalın olsa çok daha güzel olacak sanırım ya da nil in 'l' harfini çok az inceltip harfin boyunu biraz kısaltın çok daha güzel sonuç alabilirsiniz sizi de uğraştırdım ama kusura bakmayın
dikkate aldığınız için tekrar çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

Bencede o düzeltmeler olmalı, ayrıca yorumların için ben teşşekürederim...:smile:

Son düzenleme: