Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MSM a.v.m. insert çalışmam

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
msm.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"Sağlıklı,Hijyenik,Kaliteli ve Güvenilir Meyve MSM' de Hep Ucuz Hep Kaliteli"

Bu cümleyi yeniden gözden geçirebilir ve hatalarını düzeltebilirsiniz.
İyi çalışmalar.

baygenc_3800

🌱Yeni Üye🌱
çalışma makro marketin çalışması ile aynı olmuş ayrıca
slogan olmamış, kopya ve alıntı yapmadan yapalım özgün bir çalışma değil benim kanaatimce.

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
çalışma makro marketin çalışması ile aynı olmuş ayrıca
slogan olmamış, kopya ve alıntı yapmadan yapalım özgün bir çalışma değil benim kanaatimce.

bence sen kendi fikrini ve kanaatini kendine sakla.... makromarketin hep ucuz hep kaliteli logosu dışında hiçbir benzerlik yok sen gelmiş makronun aynısı diyorsun el insafffff kaldıki bu yorumu yapmadan önce 2 boyutlu düşenebilseydin müşterinin böyle birşeyi isteyebilme olasılığının olabileceğini kavrayabilirdin... ama nerden kavrayacaksın ki, işi bilmeyen bir insanın yorumu bu zaten. ayrıca diyelimki ben yanıldım ve işi biliyorsun o halde sende çalışmanı koyda seninde hayal gücünü görelim. işi biliyorsan önce kendinin ne olduğunu gösterir ve ona göre yorum yaparsın arkadaş.

ladydragon

🌱Yeni Üye🌱
evinamin33 arkadaşımıza katılıyorum. eleştiri yapmadan önce bi ön araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum.

avinamin33 bence çalışman gayet güzel emeğine sağlık. eleştirileri elbette dikkate alacaksın ama kayda değer olanları tabiiki :)

başarılar

serhas58

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evinamin33 arkadaşım ben senin çalışmalarını gerçekten çok taktir ediyorum ve sana sonuna kadar katılıyorum aynı sıkıntıyı bende çekiyorum müşteri illa bu olsun diyince yapacak bir şey kalmıyor ve yapmak zorunda kalıyoruz

GRAFİKA1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar banada o insörtten lazım benmle paylaşırmısın
şimdiden teşekkürler