Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tubacer

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar gönderebildim mi bilmiyorum ama gönderebildiysem elinde göndermiş olduğum fotoğrafların yüksek çözünürlükte elinde olanlar paylaşabilirlerse çok sevinirim.
gal.php

suskun j

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar M. Kemal Atatürkün elinde fötürü olan ve pelerini olan kalabalık içinde yürüyen fotoğrafının yüksek çözünürlükte olan varsa paylaşabilirmi çok acil bir işte kullanmam gerekio. Aslında var burda o fotoğraf ama çözünürlüğü çok düşük burdakinin yüksek çözünürlükte olan lazım bana elinde olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

xgürkan

🌱Yeni Üye🌱
selam
yüksek cözünürlüklü resimlerinin rapidshare linki calismiyor.
Lütfen yardimci olabilirsen sevinirim.
tesekkürler
gürkan

ressimci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hungraphics.blogspot.com
arkadaşlar gönderilen fotograflar için teşekkürler ama maalesef google da bunlar zaten var ve bunları baskılarda kullanmak ,büyütmek çok zor

afsink76

🌱Yeni Üye🌱
Kocamaaan Teşekkür

Dünyayı kendine hayran bırakan bir liderimiz olduğu için gurur duyuyorum. Onunla ilgili araştırmalar yapan, onu gelecek nesillere aktarmaya çalışan insanlarımızın da önünde saygıyla eğiliyorum. Resim, arşiv ve dökümanlarını burada paylaşan tüm arkadaşlarıma 'kocaman' teşekkürler. Elinize yüreğinize sağlık..

Son düzenleme:

asiret

🌱Yeni Üye🌱
yüksek çözünürlükte yok mu, arşiv harika ama çözünürlüğü düşük

neris07

🌱Yeni Üye🌱
akadaslar bana 19 mayıs ile ilgili güzel resim we yazı gönderebilir misiniz lütfen :S

Graphics33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeği geçen her arkadaşa çok çok tşk ederimmmmmmmm elimizde sadece resimleri kaldı. birde bu ülkeyi yönetenlerin gevezelikleri ne diyim allah sonumuzu hayır etsin.... herkese iyi çalışmalar

hugeking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dcreklam.com
Çok doğru bir hareket. Bende Atatürk'ün Kocatepe resmini arıyorum, fakat 9*6 mt ebatlarında digital baskı yapıcam. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler

aliyalc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten süper paylaşım teşekkürler... Şimdi ki yöneticiler birazcık örnek alabilselerdi.....

kaptan72

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel fotoğraflar emeğine sağlık.fotoğrafları nasıl indirebilirim yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.

turkerdem

🌱Yeni Üye🌱
emeğinize sağlık arkadaşlar.Yüce Atatürk ün değerini bilerek bize bıraktığı Cumhuriyetin değerini unutmayarak yaşamak dileğiyle...

daisy34

🌱Yeni Üye🌱
acil Atatürk resimleri lazım fakat hiç bir linkden indiremiyorum. sebebini anlayamadım :S