Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mustafa Kemal Atatürk

grafikçi_

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar.
bu teknikle 3. çalışmam. yoruma açığım...
wacom intuos4 M ile photoshopta çizdim...

aşamalar...

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

sonuç...

dvsdc.png

Son düzenleme:

Benzer konular

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel çalışma. ama burun pek benzememiş ATATÜRK'e.

DarkSide

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Burun ağız yapısı ve gölgelemeler olmamış.. Üzerinde biraz daha durulmalı diye düşünüyorum..

Damla Özen

🌱Yeni Üye🌱
Böyle Atatürk mü olur allah aşkına bi de buna güzel diyip adamı övüyosunuz bu nasıl bi zihniyet yapmayın

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle Atatürk mü olur allah aşkına bi de buna güzel diyip adamı övüyosunuz bu nasıl bi zihniyet yapmayın

Valla güzel söyledin ... sitede zaten sanat gibi konulardan anlayan kişi bir elin 5 parmağını geçmiyor...buraya konulan iş 5 para etmez kimse kusura bakmasın...

grafikçi_

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmadığının ben de farkındayım ama 5 para etmez de bir emek için fazla ağır değilmi :) . siz buna görüş diyorsunuz ama benim görüşüm de bir emeğe bunu söyleyen kişiliğin 5 para etmez olduğu yönünde...

çok güzel olmuş eline sağlık

teşekkür ederim. :)

Burun ağız yapısı ve gölgelemeler olmamış.. Üzerinde biraz daha durulmalı diye düşünüyorum..
yıkıcı değil yapıcı eleştiriniz için çok teşekkür ederim:) .dediklerinize dikkat ederek tekrar çizeceğim :).

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar kimse doğarken sanatçı doğmuyor.Da Vinci de doğduğunda Da Vinci değildi!!..Herkes bir amaca ulaşmak için çaba harcıyor emek sarfediyor..Çalışmalarına yön verebilmek kendini geliştirebilmek için de arkadaşımız sizlerin görüşlerini değerli bulacağını düşündüğünden,kendine rehber olacağını düşündüğünden burada bu platformda paylaşmak gereği duymuş..Herşeyden önce bir emek var ortada ki öncelikle buna saygı duyun!çalışma iyi yada kötü olabilir ancak,üslup diye bir şey var takdir edersiniz ki,bu da rencide edici olmamalı! İnsanı bu şekilde inciterek onun hevesini köreltmiş oluyor ona daha büyük kötülük yapmış oluyorsunuz..Kullandığınız cümleler ise gerçekten üzücü ve sizlere hiç yakışmıyor..Hiç tanımadığınız bir insanın,sizlere sadece yorumlamanızı istediği bir çalışması için 5 para etmez demek ne kadar basit ve söyleyeni utandırması gereken bir ifade!!! Önce karşınızdakinin insan olduğunu unutmayın arkadaşlar..Aynı şeyin size yapılmasından hoşlanmayacağınızı ve sizi üzeceğini düşünün..Empati kurmayı deneyin,ne hissedeceksiniz bir düşünün bakalım!!! Yorumlarınıza dikkat edin lütfen..Yorumlarınız çalışmanın olumsuz olduğuna yönelikse çalışma sahibini yönlendirecek manalar içermeli..Bunun için burada olduğumuzu düşünüyorum...Kimse kimseyi burada bu şekilde rencide etme hakkına sahip değil!!!..

allen03

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
localhost
Obje güzel değilki resim güzel olsun.
Eline sağlık yinede kardeşim...

obje derken neyi kastettiğinizi tam olarak anlayamadım biraz daha açarmısınız? Bunu M. K. ATATÜRK için mi dediniz acaba?

eline sağlık üzerinde biraz daha calışırsan daha güzelini ortaya cıkarırsın kardeşim ;)

Damla Özen

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel olmuş diyip seni kandırmak mı yapıcı eleştiri ? Hadi diyelim seni kandırdık bunun sana ne tür bir yararı olucak ?

Damla Özen

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş diyip seni kandırmak mı yapıcı eleştiri ? Hadi diyelim seni kandırdık bunun sana ne tür bir yararı olucak söyler misin ?

karalal

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kimse doğarken sanatçı doğmuyor.Da Vinci de doğduğunda Da Vinci değildi!!..Herkes bir amaca ulaşmak için çaba harcıyor emek sarfediyor..Çalışmalarına yön verebilmek kendini geliştirebilmek için de arkadaşımız sizlerin görüşlerini değerli bulacağını düşündüğünden,kendine rehber olacağını düşündüğünden burada bu platformda paylaşmak gereği duymuş..Herşeyden önce bir emek var ortada ki öncelikle buna saygı duyun!çalışma iyi yada kötü olabilir ancak,üslup diye bir şey var takdir edersiniz ki,bu da rencide edici olmamalı! İnsanı bu şekilde inciterek onun hevesini köreltmiş oluyor ona daha büyük kötülük yapmış oluyorsunuz..Kullandığınız cümleler ise gerçekten üzücü ve sizlere hiç yakışmıyor..Hiç tanımadığınız bir insanın,sizlere sadece yorumlamanızı istediği bir çalışması için 5 para etmez demek ne kadar basit ve söyleyeni utandırması gereken bir ifade!!! Önce karşınızdakinin insan olduğunu unutmayın arkadaşlar..Aynı şeyin size yapılmasından hoşlanmayacağınızı ve sizi üzeceğini düşünün..Empati kurmayı deneyin,ne hissedeceksiniz bir düşünün bakalım!!! Yorumlarınıza dikkat edin lütfen..Yorumlarınız çalışmanın olumsuz olduğuna yönelikse çalışma sahibini yönlendirecek manalar içermeli..Bunun için burada olduğumuzu düşünüyorum...Kimse kimseyi burada bu şekilde rencide etme hakkına sahip değil!!!..

evet çok doğru söyledin. ben ziyaretçi olarak dolaşıyorum. arkadaş yorumlarınıza önemle değer veriyor. yıkıcı değilde yapıcı olmakta yarar var.

evet ben profesyonel değilim. görüşümde, eksiklerine rağmen güzel bir çalışma olmuş. eksik yönlerinide usta ve profesyonel arkadaşlar nasıl yapılabileceğiyle beraber fikilerini söyleyecektir. bundan hem yapan hemde benim gibi amatör-hobi olarak bunu kullananlar faydalanacaktır.
haddim olmayarak fikrimi belirttim. affınıza sığınırım..

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Obje güzel değilki resim güzel olsun.
Eline sağlık yinede kardeşim...

Öncelikle,obje olarak nitelendirdiğiniz M.K.Atatürk'ü sevmiyor olabilirsiniz yada saygı duymuyor olabilirsiniz..Bu sizi bağlar,ancak burası siyasi bir platform değil!!Bunun farkına varın öncelikle!.Siyasi görüşlerinizi çaktırmadan buraya taşımayın!.Bu şekilde basit bir yorum yaparak kendi egonuzu tatmin ettiğinizi düşünüyorum..Bu anlamda yanlış yerdesiniz! Çalışmaya yönelik yapıcı yorum yapın lütfen!

grafikçi_

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş diyip seni kandırmak mı yapıcı eleştiri ? Hadi diyelim seni kandırdık bunun sana ne tür bir yararı olucak söyler misin ?
Sanırım alıntı yaptığım metni okumamışsınız. alıntı yaptığım metinde eksiklikler olduğu söyleniyor güzel olduğu değil. ama bunu yapıcı bir şekilde söylemesi o kişinin emeğe saygısının bir göstergesi :)

bu arada eleştiriler için de şunu söylemek istiyorum.
anadolu lisesi öğrencisiyim yani güzel sanatlar lisesinde falan okumuyorum. resim veya grafik kursuna gitmedim. bu nedenle çalışmamı buraya koyarak siz üstadlardan eksiklerimi söylemenizi, bu yolla kendimi geliştirmek istedim.dediğiniz herşeye dikkat edeceğim. çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

hndrn

🌱Yeni Üye🌱
bnce cok guzel olmus yaptıgın acılarıda koyman yaratıcı duruyo elıne saglık :)

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sayın Hamit Kürklü M.Kemal'i sevmeyen kimi sever? Obje olanlar sizsiniz. Hangi okyanus ötesinin objeleri olduğunuz belli.

Bu ülkede yaşıyorsan M. Kemal'i sevmek zorundasın. Sevecek ve gereken saygıyı da gös-te-re-cek-sin.....