Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

My Parfume! çalışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,

Bunu bugün hazırladım, hayali bir parfum markası 257 sayısı benim için bir anlam ifade ediyor adını o şekilde koydum :) şişe de orijinal bir şişeyi biraz değiştim. vs. vs. Yorumlarına açıktır. Uzun zamandır kafamda olan bir şeydi hayali bir marka çalışmak =)

Sevgiler, Saygılar...

775272b446.jpg

Benzer konular

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
212 olmus 257 :) renkler cok hos, markayi vurguluyor, hedef kitle bariz belli... deneslerin ve ornamentlerin hatlari biraz daha ince olsaymis mi ki?? sanki biraz öyle gibi.... my parfume>>> shadow :( biliyosun belgin karsiyim textlere effect vermeye... elimde degilyakistiramiyorum.. böyle vectorel sadeclik iceren bi iste effect görünce cildiriyorum :) my parfumda baloncuk icinde olabilirdi, parfumun simetresinde...

bunlarin disinda hos bir tasarim.. basarili... tebrik ederim..

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence çok hoş olmuş. ve anlamıyorum kimseyi. tasarıma bakınca neden herkes kusur arıyor.. güzel yönlerinide yazalım tasarımların..

çok güzel başarıların devamını dilerim belqin.

zernisan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ablacığım harikasın.Emeğine,Ellerine sağlık çok güzel olmuş.Ben çok beğendim:)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
sağkolum:) güzel bir vektör çalışma olmuş eline sağlık.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok hoş olmuş. ve anlamıyorum kimseyi. tasarıma bakınca neden herkes kusur arıyor.. güzel yönlerinide yazalım tasarımların..

Teşekkürler yorumun için fakat kimse kusur aramıyor bence gözüne güzel gelmeyeni söylüyor ben gayet memnunum bu beni daha çok geliştiriyor. Sonuçta iyi yorumlar değilk kötü yorumlar seni ilerletebilir =) Benim göremediğim hatalar oluyor tabiki de bunları da ben merak ettiğim için buraya ekliyorum zaten.

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

kusur aramak degilki yaptigimiz.. elestiri... ikisi cok farkli seyler.. iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin... benim elestirilere bakis acim mükemmele ulasma cabasi icindir ve benim islerimede yapilmasini severim, ego tatmini ve kötülemek için yapmam yaptirmam...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin...

herkes istediği gibi eleştiri yapabilir.Lütfen Kimin profesyonel kimin değil olduğunuda bizler %100 karar veremeyiz. İyi forumlar.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com

Yaptığımız iş kabul etsekte etmesekte bir sanattır, sanatta eleştiri denilen bir araç vardır. Bu araç eleştirilen kişinin daha iyiye ulaşması için olmazsa olmazlardan birisidir. Burda yapılan işi kusur arama olarak görürsek büyük bir yanılgıya düşeriz.

Eleştiri Nedir?

Herhangi bir kişiyi, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlışlarını dile getirerek göstermek amacıyla yazılan kısa metinlerdir. Hedeflenen öğeyi doğru ve yanlış yönleriyle tanıtmayı amaçlayabileceği gibi, bu öğenin doğru tanıtılmasını sağlamayı ve bir değerlendirmeyi de hedef alabilir.

Çoğu kişi eleştiri denildiğinde hemen kötülemeyi, yanlış yönleri açığa vurmayı düşünür. Edebi ve edebi olmayan eleştirilerde sadece kötüleme yoktur. Bir kitabı, sinema filmini veya bir kişiyi eleştirerek okuyan kişiye hakkında daha net bilgi verebiliriz. Bu nedenle eleştiriler olmalıdır.
(alıntıdır https://www.elestiri.org/elestiri-nedir/ )

aslıjm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben gerçekten beğedim.. kanatların beyaz olması bence çok güzel.Hedef kitleye şık bir şekilde ifade etmişsin bence parfümü..

portakal çiçeği

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar arkadaşlar eleştiriler elbette bizi çok geliştiren bir süreç tir olaya buşekilde bakarsak sorun olmaz sanırım ayrıyeten ben tasarım konusunda kendimi bu form köşesinde nasıl geliştirebilirim diye cahit gülden beye danışmak istiyorum bu konuda beni kendileri yönlendirirse çok memnun olurum şimdiden teşekkür etmek isterim

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin... benim elestirilere bakis acim mükemmele ulasma cabasi icindir ve benim islerimede yapilmasini severim, ego tatmini ve kötülemek için yapmam yaptirmam...

ilk olarak uslübuna dikkat edersen sevinirim. kendini beğenmişlik yapıyorsun. neyse tartışmak uzatmak istemiyorum...

Yaptığımız iş kabul etsekte etmesekte bir sanattır, sanatta eleştiri denilen bir araç vardır. Bu araç eleştirilen kişinin daha iyiye ulaşması için olmazsa olmazlardan birisidir. Burda yapılan işi kusur arama olarak görürsek büyük bir yanılgıya düşeriz.

Eleştiri Nedir?

Herhangi bir kişiyi, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlışlarını dile getirerek göstermek amacıyla yazılan kısa metinlerdir. Hedeflenen öğeyi doğru ve yanlış yönleriyle tanıtmayı amaçlayabileceği gibi, bu öğenin doğru tanıtılmasını sağlamayı ve bir değerlendirmeyi de hedef alabilir.

Çoğu kişi eleştiri denildiğinde hemen kötülemeyi, yanlış yönleri açığa vurmayı düşünür. Edebi ve edebi olmayan eleştirilerde sadece kötüleme yoktur. Bir kitabı, sinema filmini veya bir kişiyi eleştirerek okuyan kişiye hakkında daha net bilgi verebiliriz. Bu nedenle eleştiriler olmalıdır.
(alıntıdır https://www.elestiri.org/elestiri-nedir/ )

sanırım yanlış anlaşıldım. herzaman yorum yapılır ama yorum yaparken şu şu şu şöyle olsaydı daha güzel olurdu demek tabiki herzaman iyi ama şu şu şu'da çok güzel olmuş yada güzel olmuş demek de lazım. bakıyorum herkes " şu şu şu olsa güzel olurdu başarılar " diye eleştiri yapıyor.

neyse uzatmaya gerek yok. bana göre muhteşem olmuş.

başarılarının devamını dilerim tekrar..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Beğenmedim. Aslında bu kadar sert ve kesin bir yorum asla yapmazdım. Ama şu Japon manga çizimlerini andıran arkadaki fon u görünce de bunu yazmak istedim. Son zamanlarda her yerde sıklıkla gördüğümüz bu desen gözüme çok batar oldu.

Ürünü satmak istediğin kitle sanki 16-20 yaş arasındaki genç kızlarmış gibi geldi. Belkide ürün onlar içindir bilemeyeceğim.

Dediğim gibi bu fon PS deki Outer Glow efektine benzemeye başladı. Her nesneye her yazıya outer glow kampanyası :S =)

Ayrıca bir şey daha var. Parfumun ismi sexy olduğu hale hiç bir sexsapellik göremiyorum. Bu konunun üstünde de durulsa daha çarpıcı olacaktır.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla bence hoş tasarım...

Sağda ve soldaki jimlstık yapan kişilerin olması bence bu ürünün parfüm değilde deodorant mış etkisi veriyor. Kompozisyondaki bir tane shadow efektı var onu kaldır bence...

Çok iyi...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
kusur aramak degilki yaptigimiz.. elestiri... ikisi cok farkli seyler.. iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin... benim elestirilere bakis acim mükemmele ulasma cabasi icindir ve benim islerimede yapilmasini severim, ego tatmini ve kötülemek için yapmam yaptirmam...
Creative arkadaşım lütfen eleştirilerimizdeki dozumuzu ayarlayıpta sadece işe dönük eleştirilerde, yapıcı eleştirilerde bulunursanız sevinirim. Düşüncelerinize ve eleştirilerinize ihtiyacımız var ama lütfen kişisel haklara saygı.

İyi çalışmalar.....

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk olarak uslübuna dikkat edersen sevinirim. kendini beğenmişlik yapıyorsun. neyse tartışmak uzatmak istemiyorum...

kendini begenmislik... :) evet kendimi begeniyorum... yapacak pek bisey yok... ama bunu islerime yorumlarima yansitmiyorum... uslüb denilen seyin, yazilan yaziyla degil daha cok konusarak, sözlü anlatimlarda anlasilabilicegini düsünüyorum... uslubumla ilgili bir cok arkadasim burda yani forumda elestirilerde bulunuyorlar... yalniz sunu atliyorlar.. kimse kimseyle burda islerini yaristirmiyor ve kiyaslamiyor.. bende dahill sadece yorumlar yapiyoruz ve sadece yorumlarimi duymak isteyen bir kac arkadasim daha ilk basta islerini siteye yüklemeden önce bana gösteriyolar.. bu benim icin gurur verici bsieyy...ben bunun farkindayim... umarim beni anliyosundur.. tesekkürler...

Creative arkadaşım lütfen eleştirilerimizdeki dozumuzu ayarlayıpta sadece işe dönük eleştirilerde, yapıcı eleştirilerde bulunursanız sevinirim. Düşüncelerinize ve eleştirilerinize ihtiyacımız var ama lütfen kişisel haklara saygı.

İyi çalışmalar.....

hocam size saygi duyuyorum.. hem konum hemde yasiniz itibariyle... kimseyi kurmak yada inciltmek taraftari degilim... elestirilerimizi belirli normlar icinde yapmiyoruz, kisisel düsüncemizi savnuyoruz... en azindan ben böyle yapiyorum.. bazen dogrular kirici olabilir, incitebilir... ama pollyannacilik yapmak yanlis geliyor bana... benimle veya yorumlarimla, elestirilerimle ilgili sorun yasayan arkadaslarimi özel mesajlarda görmek isterim...

saygilarimla...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bilgileriniz bizim için değerli. sanırım biraz dozu ayarlamakta zorlanıyosun, yirmi yılı aşkın bir eğitimcilik geçmişim var, eğitim öyle hassas bir konudurki o insana yardım edeyim derken o insanın hayatını karartabilirsin. Biz burda farklı birşey yapmıyoruz burdada yaptığımız şey bir nevi eğitim. İnsanları eleştirirken polyannacılık oynayalım demiyorum, ama eleştirdiğimiz insanı ben bu işi yapamıyorum havasına sokarsak yaptığımız işin bir anlamı olmaz, bir yandan eleştirirken bir yandanda motive edersen sevinirim.
Kısaca hafif derecede uslup ayarlaması senide mutlu edecektir.

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bilgileriniz bizim için değerli. sanırım biraz dozu ayarlamakta zorlanıyosun, yirmi yılı aşkın bir eğitimcilik geçmişim var, eğitim öyle hassas bir konudurki o insana yardım edeyim derken o insanın hayatını karartabilirsin. Biz burda farklı birşey yapmıyoruz burdada yaptığımız şey bir nevi eğitim. İnsanları eleştirirken polyannacılık oynayalım demiyorum, ama eleştirdiğimiz insanı ben bu işi yapamıyorum havasına sokarsak yaptığımız işin bir anlamı olmaz, bir yandan eleştirirken bir yandanda motive edersen sevinirim.
Kısaca hafif derecede uslup ayarlaması senide mutlu edecektir.

hocam size katiliyorum; ama sektörde bu kadar basite indirgenmeye yönelik bir meslegi yapmanin endisezini gün gectikce hep daha fazla yasiyorum....unutulmamalidirki üretim bilgiyle gelir.. bilmeden yapilmaz... ve bilmeden yorumda yapilmaz elestiride... yaptigim elestiri ve yorumlarin gerceklik paylarini bi tarafa birakip hala uslup ve yaklasim dozuyla ilgileniliyorsa gercekten eksik biseyler var... motivasyon yapilir... ama caba gösterene karsi... kendi yerini bilene karsi...

beni anladiginizi umar, doz ve uslup ile ilgili önerilerinizi tekrar gözden gecirmeye calisam.

tesekkürler...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kısaca hafif derecede uslup ayarlaması senide mutlu edecektir

çok güzel ifade etmişsin hocam eline sağlık

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim,

Profesyonel olarak baktığımızda iyi eleştiri ne kadar çok hoşumuza gidiyorsa yapılan kötü eleştiride de art niyet aramadan aynen kabul etmek zorundayız eğer kendimize daha çok artı katmak istiyorsak. Ben bunun bilincinde olarak yapılan her eleştiriye saygı duyuyorum çok teşekkürler ederim.

----Volkan, dediklerine dikkat edeceğim.
----Creative, eleştirilerinde son derece haklısın özellikle yorum beklediğim kişillerden birisin ama Cahit beye de katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...