Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ne kadar gelir getirir?

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Önce alaylı olup, kazandığım para ile uzun okuyan birisiyim. Okul hayatın boyunca stajer degil gerçek iş hayatımda oldu.
Yakın çevremde çok alaylıda çok okulluda tanıdım. Bu işin kisişel bir beceri doğunu, okulun artılar kattığını düsünüyorum. Alaylılara, antipatım yoktur.
Herkezin okula gitme hakkı vardır. Bu sistemin daha düzenli olabilmesini dilerdim...

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bu iş kişisel bir beceridir, alaylılara antipatin olduğunu düşünmedim zaten...ve okumak için para da çok bişiy ifade etmiyor, ama okumak tabiki ordan alınan bilgilerin faydalı olması her zaman en öndededir, ama bazı imkanlar ve şartlar buna el vermediyse, ordan alınamayacak bilgileri kendin üretmen gerekir,

Sonuç olarak bi iş kişisel bir becerinin yanında insanın ne kadar uzağa amaca baktığıdır.

Saygılar

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Para istiyorsan inşaat sektörüne gir hiç bulaşma bu işlere :p

vilareal_sanfran

🌱Yeni Üye🌱
Temel sanat egitimi almadan sadece Adobe kullanarak grafiker olunmaz. Ilk once bu isi sanat olarak algilaman gerekir. Para ilk dusundugun seyse bence bu isten hemen vazgec.

macosxp

🌱Yeni Üye🌱
bana hep derlerdi olum git çoban ol... harbiden öyleymiş keşke çoban olsaydım :)

mutlugrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bakkal dükkanımı açıyon.sorulacak sorumu ALLAH aşkına ya

S4lih

🌱Yeni Üye🌱
Bence paradan önce bu işi severek yaparmıyım diye bir soru sormalısın kendine,aklına yatıyorsa taştanda para çıkartırsın fikrimce.