Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neden grafiker oldunuz?

young_designer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.arentanıtım.com.tr
beni kimse uyarmadı grafiker olurken.... seviyorum ama daha başka şeyler olabilirdim... şimdi buraya stajer olarak gelenlere anlatıyorum ve yol yakınken daha güzel daha çok mutlu olabilecekleri, sırf cazip kolay ve mecburiyetten bu mesleği seçmemelerini anlatıyorum.. bir kişiyi kurtarabilirsem ne ala.... :):)

emrezbk

🌱Yeni Üye🌱
babam zorladı 10 sene önce nerden bulduysa bu işi :))))

damlayanardag

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafidamla.com
liseye kayıt yaptırmaya gittim.Notum yüksek diye grafik bölümüne yazmışlar Komik demi Sonrada lise bitti devamı ünv ve devamı bi matbada grafikerlik ama seviyorum ya

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Ekmek parası ağabey :D
Benim bir nedenim yok lisede bir bölüm seçmem gerekiyordu hayatın akışına bıraktım bu yöne sürükledi...
Üniversitedede devam ettik böyle olduk işte :D

Bana yalan söylediler bana yalan söylediler kaderden bahsetmedilerrr :rofl:

bycelebi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web Programcılığı okudum. Hayatıma Photoshop'un girmesi ile herşey değişti sanki. Ben sadece yaptığım web sayfalarına template, banner ve logo yapıyodum. Şimdi bakıyorumda yaptığım işler tabela, insört, afiş vs olup çıkıyor. Bir tasarım yapıp onun basıldığını görmek bir yerlerde gösterildiğini görmek beni mutlu ediyor. Seviyorum mesleğimi.

sevdegul

🌱Yeni Üye🌱
liseye başlarken resim diye girdim tasarım bölümüne stajda öğrendim:)) karambole;)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
İstedim ama olamadım,iş yok..
Bende tekstille uğraşıyorum.

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bi gün bizim mahmut abi vardı grafiker gel şu mauseu tut dedi bi tuttum bi daha bırakmadım heheheh:)

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
babamın muhasebe baskısından kurtulmak tek amacımdı...
Matematıkten nefret edıyordum, össden sonra tercıh yaparken masaüstü yayıncılık dıye bır bolum gordum... Dedım ısın ıcınde matematık warsa bıle bunu masaüstü bılgısayar yapar....
Meğer tamamen kurtulmusum:)

Bilmeden gırmeme ragmen mutluyum, grafıker olmaya çalışıyorum:)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
3 sene olacak ama çok merak ederdim .Grafikerlik çok zevkli hayal gücünüzü sergiliyorsunuz... insanların yaptıklarınızı beğenmesi seviyorum garfikerliği.Ama başka yaptığım mesleklerimde var tabi:wink:

kural82

🌱Yeni Üye🌱
herşey ortaokulu bıtırıp kendıme güzeeel bır lıse ararken (çizmeye ara verdiğim bır zaman)oldu masal gıbı yanee.:)grafıkmı oda nesı nasıl bır bölum derken aa resım mı çızılıyomuş bu bolumde.. derken okudum bıttı meslek lısesı grafık bölumu.iş aramaya başladık hanı bu bölumlerden mezun olanlar hemen iş buluyolarmış yaa
o zaman tecruben varmı demesınler yenı mezun bır öğrencıye...
neyse aradan yıllar geçtı yakında resim öğretmenıde olacağım ama kızsamda bazen nefret de etsem grafık aşkı hıç bıtmedı tarıfsız bışı hem kızıp hem de sevmek...:)

hanı ankettı geçmişe yolculuk bu yahu..:D

YaWuZz

🌱Yeni Üye🌱
Bende rastgele girdim bu mesleğe..Dayımın çalıştığı matbaanın grafik bölümüne getir götür işleri yapacak genç dinamik eleman arıyolarmış..Bende okul sonrası Öss hazırlık için dersane eğitimden boş dönünce kafama yattı bu iş..gittim ilk 3 gün zaten bön bön ekrana baktım arşiv düzenleme vs. geçti..Bilgisayar bilgimde iyiydi kısa zamanda kartvizit dizmeye başladım öyle böyle derken 6 aya kadar bi bakmışım dergi katalog işlerine başladık..bu mesleği öğrendiğim yerdeki 8 renk makina benim bu iş için en büyük karım oldu sanırım.. :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben olmak istedimde olamadım,okulunu bile okudum ama işler rast gitmedi..
Bende desinatör oldum,ne yapalım artık..

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim dedem tabelacıydı fırça kullanırdı. o zamanlar bilgisayar yok tabi sonra babamda baba mesleğini yapmaya karar vermiş oda zamanın getirdiği teknolojiyle serigrafi yapmaya başlamış e nihayetinde bilgisayar kullanmaya son dönemlerinde başlamış ve ben reklamcılık alanında bundan daha iyi bi seçim yapamazdım herhalde. 3 nesil reklamcılık bizimki...
Mesleğimi çooookkkkk seviyorum :):):)

3DS

🌱Yeni Üye🌱
selam

3d max , photoshop , orta seviye freehand ve orta seviye adobe after effect kullanıyorum... aradığınız özellikleri söyleyebilirseniz çok sevinirim.

Nefret-i İsyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha olmadım düşünüyoruz bakalım web tasarımda okuyabilirim hayırlısı artık :D

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayal gücümü çizimlerimle dişarı yansıtabiliyorum. Hayal gücümü güveniyorum çünkü...