Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nevresim tasarımı için bilgi

edaedar

🌱Yeni Üye🌱
Slm, arkadaşlar,
Biraz photoshop bilgim var ama fazla değil. Bu nedenle sizlere birşey sormak istiyorum.
Ev tekstili ürünü tasarımı yapcağım okula ödev olarak nevresim takımı ya da yatak örtüsü olacak bu tasarımlar, bu arada el sanatlarında okuyorum kendi desenlerimi kullanarak yapmam lazım nasıl olacaksa, neyse dediğim gibi kendi desenlerimi nevresimlere uygulamam lazım. İnternetten bazı resimler buldum. Nevresim resimleri, yatağa serilmiş hazır,son derece güzel resimler. Ben photoshop kullanarak bu resimlere kendi desenlerimi uygulayabilir miyim?
Demek istediğim; şu şık resimlerdeki gibi görüntüler elde etmek istiyorum ama bu olabilir mi? Yoksa sadece kare-dörtgen felan çizip basitçe çizim yapmak mı daha mantıklı olur? Ama onunla da çalışmam ne kadar kendini gösterir?
Velhasıl bu konuda fikir verebilecek birileri varsa ve verirse fikrini sevinirim.
Saygılarımla.
Eda