Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

noisy kurumsal kimlik çalışmam

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
logosunumu.jpg

logo sunumu
cepli.jpg

cepli dosya
antetli.jpg

antetli kağıt
kartvizitl.jpg

kartvizit
takvim2u.jpg

takvim
zarf.jpg

zarf

arkadaşlar yeni yeni öğrenmeye çalıştığım kurumsal kimlik hakkında ilk çalışmalarımdan birini size sunuyorum lütfen yıkıcı değil yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin,şimdiden teşekkürler.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi veya kötü yorumunuz yok mu arkadaşlar :S

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ali merhaba, yorum bekliyorsun fakat yıkıcı olmasın diyorsun. Emin ol bu çalışmalardan sonra yıkıcı olmamak için yorum yapılmamıştır.

Yeni olmana, bazı şeyleri yeni öğrenme hevesini kırmamak için tek diyebileceğim kurumsal kimlik çalışmalarını, sunumlarını, renk & font seçimlerini ve uygulamalarına ağırlıklı olarak üzerine düşmen...Uzun bir yolun daha çok başlarındasın.. Kolay gelsin.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ali merhaba, yorum bekliyorsun fakat yıkıcı olmasın diyorsun. Emin ol bu çalışmalardan sonra yıkıcı olmamak için yorum yapılmamıştır.

Yeni olmana, bazı şeyleri yeni öğrenme hevesini kırmamak için tek diyebileceğim kurumsal kimlik çalışmalarını, sunumlarını, renk & font seçimlerini ve uygulamalarına ağırlıklı olarak üzerine düşmen...Uzun bir yolun daha çok başlarındasın.. Kolay gelsin.

gösterdiğin anlayış için çok teşekkür ederim söylediğim gibi yeni yeni öğrenmeye başlıyorum bazı şeyleri o yüzden yıkıcı yorum yapmayın demiştim eksikleri ya da yanlış yaptığım yerleri gösterirseniz ben de hem sizin yorumlarınız hem de kendş çabalarımla bu işi öğrenirim.herkese kolay gelsin

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence gayet hoş aslında. yalnızca sondaki zarfı beğenmedim; efekt vermişsiniz ama o da diğerlerine uyumlu olarak düz olsaydı daha iyi olurdu. (bir de takvim görünmüyor). onun dışında ben beğendim emeğinize sağlık. daha da güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence gayet hoş aslında. yalnızca sondaki zarfı beğenmedim; efekt vermişsiniz ama o da diğerlerine uyumlu olarak düz olsaydı daha iyi olurdu. (bir de takvim görünmüyor). onun dışında ben beğendim emeğinize sağlık. daha da güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle.

yorumun için teşekkürler greenblue ,orda zarfta hareket katmaya çalıştım aslında,takvimin görünmesi lazım farklı tarayıcılarda denerseniz görebilirsiniz.devam edecek paylaşımlarım mükemmeli yakalayana kadar ;)

bicirdi

🌱Yeni Üye🌱
meraba bende basım yayım ogrencısıyım ve aynen sızın yaptıgınız işleri bende fınal olarak sundum.. ve sadece ogrendıgım bılgılere dayanarak ve gorsel zevkıme dayanarak konusabılırım ve bnce yaptıgın pencerelı zarfın cıddıyetsız gıbı geldı bana sanki bir şirkete yakışmayacak tarzda gibi ve font tercıhın bence cok farklı olmalıydı bende bu işin başındayım hevesının kırılmasını ıstemedıgını anlıyabılıorum ama bu yorumlarla ınsan iyiyi bulabılıo hocalarıma dayanarak konusuorum iyi çalışmalar başarılar dılerım...

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
meraba bende basım yayım ogrencısıyım ve aynen sızın yaptıgınız işleri bende fınal olarak sundum.. ve sadece ogrendıgım bılgılere dayanarak ve gorsel zevkıme dayanarak konusabılırım ve bnce yaptıgın pencerelı zarfın cıddıyetsız gıbı geldı bana sanki bir şirkete yakışmayacak tarzda gibi ve font tercıhın bence cok farklı olmalıydı bende bu işin başındayım hevesının kırılmasını ıstemedıgını anlıyabılıorum ama bu yorumlarla ınsan iyiyi bulabılıo hocalarıma dayanarak konusuorum iyi çalışmalar başarılar dılerım...

arkadaşım ben de anlıyorum seni ama zarf a hareket katmaya çalıştığım için böyle yaptım yorumun için sağol yine de.

TheKingLeon

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam bana sorarsan hic elleme cok güzel olmus hepsi, zarftaki efekt haric.