Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nokia 6300 için yapılan bir çalısma

william28

🌱Yeni Üye🌱
dddwad10.jpg

...YoruMLaRıNıZI BeKLiYoRuM....

:iloveyou:

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
kamera neden camera olarak yazilmiş ?

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle çalışmanızı rgb olarak kaydettikten sonra yüklemelisiniz yoksa renkler görüldüğü üzere "garip" görünecektir.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Çalışmanın dekupajında sorun mevcut. Ayrıca bu renk Nokia'a gitememiş bence. Sanırım RGB renk moduna çevirirken bir sıkıntı yaşadınız. World'özel nedir? ''World'e özel'' olması gerekli değil mi? Yazı bitiminde ki 'l' ayırgacı çok kısa tutulmuş. ''12 Worldtaksit'' değil ''12 World taksit'' olması lazım değil mi?

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
herkez yazmışınız HERKES olmalı açıkcası çok emek harcanmış bir çalışma değil biraz daha zaman harcayarak çalışmanın hakkını vermelisin... ayrıca imla hatalrı çok hiç dikkat etmemişiniz sonuçta buraya bir çalışma koyuyorsunuz ve bunlara dikkat etmeniz gerekir...

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
türksel aysel kontör bulunur yazarsan espri tam olur :D:D:D

munzur662

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkleri görmeden yorum yapmak yanlış olur... iyi çalışmalar

begumilin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımdan önce :
Herkez değil Herkes olmalı! Virgül sonrasında bir tık boşluk bulunmalı... Renk seçimi cok cırtlak duruyor. Ama bu benim ekran rengimle mi alakalı pek anlayamadım. Onun dışında klasik nokia reklamına bağlı kalınarak hazırlanmış.

Son olarak word Kart eğer morsa yazı neden lacivert renklerde sorun var sanırım. Tekrar gözen geçirmelisin İyi çalışmalar.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaş ayılınca neden banlandığını anlar

william28

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar Tşkuller yorumlar için tekrar sizin yorumlarınz üzeni yapim ::..AcEMİ..::

onderkattu

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımın yanı sıra kullanılan dilin (türkçe,ingilizce,fransızca vs) dilbilgisi kurallarının iyi bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra, tasarımda acemilik geçii bir evredir zamanla oturur ama erken olması için daha cok azim gerekir. Kendi fikirlerinizle nokia gibi bir markaya nasıl bir tasarım yapardınız? Bir düşünün derim. Olmayanı var etmek daha güzeldir herzaman. Saygılar.

ecemmdenizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmada cok yanlış var ' tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıdır.bu bu fiyat 208 haziran tarihine kadar geçerlidir.kanpanya stoklarla sınırlıdır.' Yazısı başlı başına hatalı noktadan sonra büyük harfle başlar 208 ne galiba 2008 demek istedin anladığım kadarıyla... Acele bir calışma olmuş

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Okadar cevap gelmişte kimse sağ üstteki www.nakia.com görmedimi..ilginç..

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Hepsine ek olarak İngilizce'de büyük İ yoktur NOKİA değil NOKIA olmalı...

Not: Creedwar arkadaşım "gelmişte" değil "gelmiş de" - "görmedimi" değil "görmedi mi" olmalıydı... Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim...

Saygılarımla

Son düzenleme:

william28

🌱Yeni Üye🌱
bırısı şu çalısmaları kaldırsın kadıramıyoruzm ustasınız acemıyız bır daha. onemlı olan cesaret deyılmı

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
bırısı şu çalısmaları kaldırsın kadıramıyoruzm ustasınız acemıyız bır daha. onemlı olan cesaret deyılmı

arkadaşım sakin ol. Çalışmanda imla hataları olduğı gibi mesajında da yazım hataları mevcut. deyilmi değil değilmi lütfen dikkat !!
Bu arada ben çalışmayı göremedim sorun bende mi acaba ?