Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

NoktaNetwork Kartvizit

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
NoktaNetwork İnternet & Hosting Hizmetleri Kartvizit

Son düzenleme:

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben beğendim şahsen ellerinize sağlık ...

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş bir çalışma başarılar..

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve şık çalışma.. özellikle mavinin renk tonunu beğendim..

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
köşelerdeki maviler benim gözümü o kadar tırmalıyor ki sorma onun yerine yumuşak bi geçiş yapsaydın ovalletseydin daha hoş olabilirmiş emeğine sağlık

EsatALABORA

🌱Yeni Üye🌱
Tasarım kötü değil sade ve hoş olmuş ama daha güzelleştirilebilir bence. Bu tabi sadece benim fikrim tasarımın düşüncesi ve dizilimi güzel olmuş.

1- Arka yüzde üst kısımda kullandığın mavi ve beyaz çizgiler daha ince olsaydı daha şık durabilirdi.

2- Ön yüzde kullandığın mavi köşeliklerin rengi biraz göz yoruyor. Efektli kullanılsaydı renk yine bir derinlik kazandırabilirdin. En azından logo daha çok dikkat çekici olurdu.

3- Arka yüzde sağ kısımda kullandığın efektler biraz basit kalmış daha da iyi olabilirdi.

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım kötü değil sade ve hoş olmuş ama daha güzelleştirilebilir bence. Bu tabi sadece benim fikrim tasarımın düşüncesi ve dizilimi güzel olmuş.

1- Arka yüzde üst kısımda kullandığın mavi ve beyaz çizgiler daha ince olsaydı daha şık durabilirdi.

2- Ön yüzde kullandığın mavi köşeliklerin rengi biraz göz yoruyor. Efektli kullanılsaydı renk yine bir derinlik kazandırabilirdin. En azından logo daha çok dikkat çekici olurdu.

3- Arka yüzde sağ kısımda kullandığın efektler biraz basit kalmış daha da iyi olabilirdi.

Neyse.. :)

EsatALABORA

🌱Yeni Üye🌱
Fikirlerimi belirtmem senin için sıkıntıysa bir daha dile getirmem :) Neyse...