Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özel kolej Logotype

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
Arkadaşlar özel bir okul için yaptığım çalışma, yorumlarınızı bekliyorum.
kolejvq5.jpg

Benzer konular

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
ben o harfini ö harfi olarak düşünüp özel kırşehir koleji olarak adlandırıcam logoyu sanırım :) kullandığın font dış çember içinde çok ince karakterde kalmış bence. bunu okul armasında flamalarda.... gibi terlerde de kullanacaklarını unutma. sade olmasını istediğin açık ancak çok fazla karakter kullanmadan daha doygun bir görüntü de elde edebileceğine inanıyorum. ancak bence en doğru yöntem tek tasarıma takılmak yerine birçok deneme yapmak. eğer daha farklı alternatifleri de sunarsan karşılaştırmalı yorumlar yapmamız bence daha faydalı olacaktır. eline sağlık.

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
ben o harfini ö harfi olarak düşünüp özel kırşehir koleji olarak adlandırıcam logoyu sanırım :) kullandığın font dış çember içinde çok ince karakterde kalmış bence. bunu okul armasında flamalarda.... gibi terlerde de kullanacaklarını unutma. sade olmasını istediğin açık ancak çok fazla karakter kullanmadan daha doygun bir görüntü de elde edebileceğine inanıyorum. ancak bence en doğru yöntem tek tasarıma takılmak yerine birçok deneme yapmak. eğer daha farklı alternatifleri de sunarsan karşılaştırmalı yorumlar yapmamız bence daha faydalı olacaktır. eline sağlık.

o harfi değil arcya yukarıdaki. ortada bi çocuk figürü oluşturuyor dikkali bakarsan. o şeklinde görülende çocuğun kafası olmuş oluyor. teşekkür ederim yorumun için.

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
özür dilerim öyleyse. çünkü ben harflerin arasını ve oluşan imgeyi algılayamadım. yani belkide algılanmasının zor olduğu çıktı bu sayede. madem şekil o, o zaman onu daha belirginleştirebilirmisin. birde harflerin daha kalınlaşması gerektiğini tekrar etmeliyim. eline sağlık.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence kolej ıcın baya bı basıt kacmıs
cocugun kafası dıyorsun tamam kollarını acmıs ıkı sandalyeye ellerını koymus ya madua kalkıyor ya yere paralel kalıyor hıc bısey bellı degıl bıraz daha belırgın yaparsan bence daha ıyı olur ve bı kac alternatıf daha yapsan cok daha ıyı olur
emegıne saglık

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
arkadaşlar eleştirlieriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim, fakat şu konuda yardım isteyeceğim sizlerden, çocuğu belirginleştirdiğimde k harfleri kayboluyor, bende renklerle oynama yapıp k harfinin birini ve çocuğun başını yeşil yaptım, diğerlerinide mavi yaptım. aslında pastel bi renk kullanmayı düşnüyorum ek olarak, mesela açık turuncu nasıl olur. bu arada font ve yazıyla ilgili önerilerinizi değerlendiriyorum,haklısınız, o yüzden biraz renk ayrımı da yapma gerekiyor galiba.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkleri tekrar gözden geçir bence.
isim ile ters k ve çember aynı renkte, düz k ile daire.
neden? bi anlam vermek güç. iki k ile çok daha güzel çocuk figürleri çıkarabilirsiniz.
kolay gelsin...

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üstünde çok çalışmalısınız logonuz kolej havasında, ciddi, müesseseyi kaldıracak ve sade olmalı başarılar...

soldier_159

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok yalın bişi gibi geldi bana birazdaha eğitimi andırmalı

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok başarılı bi çalışma ama ortadaki insan(çocuk) figürü belirgin degil...
Önerim;
oneriju5.jpg

mckocabasi

🌱Yeni Üye🌱
Anlatmak istediğin şeyi çok dikkatli bakınca fark ettim. Fikir olarak çok güzel bence. Ama insanların bu kadar dikkatli bakmak zorunda olması iyi birşey deil. K harfinin uzun kısmını (yani l kısmı) ayrı bir ton veya çerçeve ile belirginleştirirsen ortadaki çocuk figürü daha seçilir bir hal alacak sanırım. Yuvarlağı farklı bir renkte yapmak da onu belirginleştirebilir. (Bunlar sadece şu an kafamda canlandırabildiğim bir kaç öneri)
Ayrıca arcya'nın dediğine katılıyorum tek bir tasarım üzerine yoğunlaşmak hayal gücünü sınırlandırabiliyor. Birkaç alternatif fikir üretirsen çok iyi sonuçlara varabilirsin.
Eline, emeğine sağlık. Kolay gelsin...

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
teşekkür ediyorum bütün yorumlarınız için. dikkate aldım tüm tavsiyelerinizi ve ona göre çalışmalar yapmaya başlıyorum.

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bencende kolej için hafif kaçmış. İçerdeki K harflerini çocuk olarak düşünmüşsünüz ancak bu yansımıyor. Her şeyden önce bunu çözmeniz gerekiyor. İllede font kullanmak zorunda değilsiniz bence. Biraz daha gayret. Dış çember çok baskın duruyor umarım ona da bir düzen getirirsiniz. Düşünce güzel uygulama yanlış.

ilmaré

🌱Yeni Üye🌱
k lerinalt çıkıntılarını < şu şeklin alttaki taraflarını birleştirirseniz çok daha güzel olur daha çok bir kitap ve öğrenciyi anımsatır :)

ama fikir olarak hoş

ziyafettiny

🌱Yeni Üye🌱
bence gayet başarılı ancak alttaki kırşehir koleji yazısı hariç,(tercih senin elbette)ortadaki çocuğu ortaya çıkarmak istiyorsanda,
image.php
[/URL][/IMG]

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım görünüş olarak iyi ama biraz efekt vb. canlı renkler vb. kullanmak gerekebilir...