Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kodak Preps 5.3 Kullanıcıları

ALEXrunaway

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Kodak Preps 5.3 programı mevcut,

Fakat sayfa montaj vs işleri bittikten sonra kayıt işlemine sıra geldiğinde...

File> Print

dediğimde;

WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation?

diye uyarı alıyorum,

Uyarıya 'Hayır' dediğimde kayıt işlemini sonlandırıyor ve iptal ediyor. 'Evet' dediğim de işleme devam ediyor ancak. Son safhada tüm ayarlamaları yapıp

>Print dediğimde

The media size of the targeted device is smaller than the press sheet size of one or more signatures. Would you like to continue?

diye bir mesaj daha alıyorum.

Yine bu uyarıya 'Hayır' dediğimde kayıt işlemini sonlandırıyor ve iptal ediyor. 'Evet' dediğim de işleme devam ediyor ve pdf olarak kayıt yapmaya başlıyor.
Ancak pdf dosyalarını adobe reader ile açtığımda sayfa montajını yapmış olduğum çalışmanın pdf sayfasının dışına taştığını dolayısı ile işe yaramaz bir halde olduğunu görüyorum.

Acaba nerede yanlış yapıyor olabilirim, yardım ederseniz sevinirim.

detayajanssamet

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ;

Calıstıgın dokumanda montaja cektıgın zaman bazı sayfalarda sıkıntı olduğunu bellı. Yanı yaptığın trase ye gore daha fazla sayfa olduğundan WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation? Bu hatayı verıyor…. Dokümanını kontrol et…

selmanmetin

🌱Yeni Üye🌱
WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation?
diyor ki dokümanın da montaja dahil edilmeyen sayfalar var. devam etmek istiyor musun?
yani trasende bir yanlışlık var. traseni kontrol et.

The media size of the targeted device is smaller than the press sheet size of one or more signatures. Would you like to continue?
diyor ki: bir veya daha fazla kalıpta seçtiğin medya boyutu veya hedef olarak seçtiğin çevre birimi baskı için seçtiğin ölçüden küçük.
yine traseni kontrol et. kağıt ebadında bir yanlışlık yapıyorsun.

fahri 55

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar preps 5.3 veya preps 7 programıyla ilgili kitap yaynı ve yardımcı olabilecek arkadaş varmı cok memnun olurum