Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okuduğunuz kitaplar ?!

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Professional veya amatör grafik tasarımcılar hangi kitapları okurlar? Hangi kitaplardan haz alırsınız? Kişisel veya mesleki alanda hangi kitapları okursunuz?
Bu konu altında paylaşmanızı beklerim :wink:

118480979081312.jpg

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mitolijik tarihi romanlar okuyorum :)
Şuan gılgameş Destanına devam ediyorum :)
Paylaşım güzel gerçektn
teşekkürler

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben’den Bilgelik Kitabı / Yaşanmışlıklar Arayışlar Aforizmalar
Vedat Ali Özkan Kayacı

Tavsiye Ederim :)

kayra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ermiş, Sörfçü ve Patron / Robin Sharma
Hayata bakış açınızı değiştiricek, çok güzel anlatımı olan, zevkle okuyacağınızı düşündüğüm bir kitap

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Son zamanlarda okuduğum en keyifli, en anlamlı kitap.
Bülent Akyürek'in kalemini bilmeyenlere müthiş bir tecrübe.
'Kişisel Gerileyiş' kitabı, hem eğleniyor, hem öğreniyorsunuz.

Son düzenleme:

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Son zamanlarda okuduğum en keyifli, en anlamlı kitap.
Bülent Akyürek'in kalemini bilmeyenlere müthiş bir tecrübe.
'Kişisel Gerileyiş' kitabı, hem eğleniyor, hem öğreniyorsunuz.

Benimde zevkle okudugum ve eglendigim
bir kitap bende kesinlikle tavsıye ediyorum...:)

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu kitabın ilk çıktığı zamanlarda benimle dalga geçiyorlardı. Gerçekten güzel bir kitap.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Kitaptan bir alıntı:
`Modern insan sabah evden çıkınca gördüğü her şeyin sahibi olmak istiyor. Kadın, araba, mevki, güç... O, her şeyin sahibi olabilecek kapasitededir çünkü. Onlara ulaşmak için bütün yolları deniyor. Sabahları uyanır uyanmaz tüm dünyaya av hayvanı gibi bakan, kazanmaya kilitlenmiş para avcısı insanlar topluluğuyla nasıl birlikte yaşayacağız? Bunlara nasıl `Çüş` diyeceğiz, kim diyecek? Milli Çüş Hareketi`ni başlatmakta ne kadar gecikmişim yeni anlıyorum ve bin dört yüz yıl öncesine gidip kaldığımız yerden devam edersek kaybettiğimiz yüzyılları geri kazanacağımızı sanıyorum.
Bilginin din olduğu bu çağda, internet manyaklığı çocuklarımızı dizlerimizden, öpücüklerimizden koparıp odalarına hapsetti. Çocuklar odalarında yalnız ama bütün dünyayla baş başa kalıyor. Çilesiz bilgi kalıcı değildir. Acı çekmeden öğrenilen her cümlenin kanadı vardır, ilk fırsatta uçar. Bildiklerimizin kanatlı olmasını istemiyorsak öğrenirken kendimizi yolmalıyız. Bu iş CD izlettirmek, internetten kopyalamak, slayt göstermekle olmaz. Bunu anladığımız gün, emin olun ki çocuklarımız diplomalı cahiller olmaktan kurtulacaklardır.`

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kitaptan bir alıntı:
`Modern insan sabah evden çıkınca gördüğü her şeyin sahibi olmak istiyor. Kadın, araba, mevki, güç... O, her şeyin sahibi olabilecek kapasitededir çünkü. Onlara ulaşmak için bütün yolları deniyor. Sabahları uyanır uyanmaz tüm dünyaya av hayvanı gibi bakan, kazanmaya kilitlenmiş para avcısı insanlar topluluğuyla nasıl birlikte yaşayacağız? Bunlara nasıl `Çüş` diyeceğiz, kim diyecek? Milli Çüş Hareketi`ni başlatmakta ne kadar gecikmişim yeni anlıyorum ve bin dört yüz yıl öncesine gidip kaldığımız yerden devam edersek kaybettiğimiz yüzyılları geri kazanacağımızı sanıyorum.
Bilginin din olduğu bu çağda, internet manyaklığı çocuklarımızı dizlerimizden, öpücüklerimizden koparıp odalarına hapsetti. Çocuklar odalarında yalnız ama bütün dünyayla baş başa kalıyor. Çilesiz bilgi kalıcı değildir. Acı çekmeden öğrenilen her cümlenin kanadı vardır, ilk fırsatta uçar. Bildiklerimizin kanatlı olmasını istemiyorsak öğrenirken kendimizi yolmalıyız. Bu iş CD izlettirmek, internetten kopyalamak, slayt göstermekle olmaz. Bunu anladığımız gün, emin olun ki çocuklarımız diplomalı cahiller olmaktan kurtulacaklardır.`

Vaayyyy :alkis:
Çok güzelmiş ve son derece haklı...
Ben küçükken bir araştırma yapmak için saatlerce onlarca ansiklopediyi karıştırır; sonra elimle onların özetini çıkarırdım yada fen dersinde labratuarda çok güzel deneyler yapardık...
ve ozaman öğrendiklerim birebir hala aklımda...
Kardeşim ise nette 1 tıkla ders indirip güya araştırma yapıyor ve güya öğrendiği şeyi 1 hafta sonra bile hatırlamıyor...
Teknoloji her zaman yararlı olmuyor ne yazıkki...

hürrem21

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kitaptan bir alıntı:

Gerçekten çok doğru :rofl:

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
maksim gorki-hüseyin nihal atsız

maksim gorki :ana-hüseyin nihal atsız: ruh adam

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
konuyu ben açtım ama benim okuduğum kitaplardan hiç söylemediğimi farkettim. dan brown ın DA VİNCİ ŞİFRESİ eserini ben çok beğenmiştim. o kadar etkilemiştiki beni mail adreslerimi ve şifrelerini kitaptan okuduğum şeylerle ilgili koyuyodum :D
sonrasında filmini yaptılar bi izliyim bakalım dedim ama kitaptaki o hazzı hiç alamadım. okumayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. şimdi Melekler ve Şeytanlar adlı eserini aldım ona başlıycam. j. cristhop grange in siyah kan adlı eserinide şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar. ama biraz vahşet dolu bi kitap:rofl:
bu arada mesleki açıdan hiç okuduğunuz kitap yokmu ?
onlarıda konumda paylaşmanızı bekliyorum