Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

okulumuzun bahar şenliği afişi

dolunay_m83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu afisin adı bahar senliği dimi ama ben sadece baharla ilgili kelebek görüyorum nedense... söle bi yemyesil bi piknik alanı düsün... ellerinde karne ile o yesilliğe doğru kosan da çocuklar. en üstüne de

Beyoğlu
Ayse Ege Anadolu Meslek Lisesi'nde
3. Bayram Şenliği Başlıyoooor

diye bide baslık atsan
en alta da güzel bi banner içine 4 Haziran 2008 Saat 12.40 sakın kaçırmayın
diye bi de not düssen nası olur...

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler üzerinde biraz değişiklik yapmanı tavsiye ederim :))

freyja_91

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım aynı okulda okuyoruz sanırım hatta sınıf arkadaşım bile olabilirsinde okulunun ismini yanlış yazmışsın baştan söyliyeyim kız meslek lisesi + binalarla bahar şenliğinin alakasız olduunu düşünüyorum ilk afişteki çiçek soyutlamasıda sana aitse bnce hoş ...
Başarılar ;)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
burada şenlik afişimi yoksa bir kooperatifin tanıtımm afişi seçmekte zorlandım. şenlikde olacaklarla ilgili bir çalışmayapmak daha iyi olur. çalışmalarında başarılar dilerim

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
springqb1.jpg

Bu şekilde bir arka plan kullanırsan daha başarılı olcağını düşünüyorum. Yorumların geneli de sanki bunun üzerinde birleşiyor.

springqb1.jpg

Forumda bu tip şeylerin paylaşımı yasak mı bilmiyorum ama kullanacaksanız eğer resmin psd sini (photoshop halini) rapid olarak yükledim. Aşağıdaki download linkinden çalışmayı indirebilirsiniz.

RapidShare: Easy Filehosting

bahargh9.jpg

Bu da eğer corel çalışıyorsanız kullanabileceğiniz bir arka plan resmi. Bunun da cdr formatındaki halini yine yukarıdaki gibi indirebilirsiniz. Şeyi merak ettim. Grafiker misiniz yoksa öğretmen mi?

RapidShare: Easy Filehosting

(Corel Draw x4 te hazırladım. Eğer siz x3 veya dah aşağı bir sürümünü kullanıyorsanız açmaya bilir. Bu durumu bana bildirirseniz kullandığınız sürüm olarak da yükleyebilirim)

Moderatör tarafında düzenlendi: