Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
sevgili arkadaşlarım edius ile ilgili elimden geldiğince sizlerle birşeyler paylaştım öğrenme şevkiniz beni hem daha çok heyecanlandırdı hemde ilerideki derslerim için itici bir güç oldu sizlerle elimden geldiğince ilgilendim sorularınıza mümkün olduğunca kısa sürede cevap vermeyi her zaman kendime şiar edindim. bayram sabahı bir kızım oldu hastanede onunla ilgilenmem gerektiğinden kısa bir süre sitedeki arkadaşlara yardım edemeyeceğim ama sorununuzu yazmamazlık yapmayın çünkü mutlaka geçte olsa sorununuzla ilgileneceğimden emin olabilirsiniz sevgiyle kalın :)) herkese iyi bayramlar diliyorum

sayın site yöneticileri alaksız bir konu açtım biliyorum ama sorunu ile ilgilenmediğim hiç kimse olmadı bu zaman kadar, bu konuda bu aralar bir sıkıntı olursa herkesin nedenini bilmesi için hoşgörünüze de sığınarak konuyu buraya açtım..
saygılarımla...

Benzer konular

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zafer abi bebeğiniz dünyaya gözlerini açtı.Umarım yaşamı boyunca çok mutlu olur.Çok tatlı Allah analı babalı büyütsün.Affına sığınarak fenerbahçeli yapmaya kalktın ya fenerlilerin durumu ortada Fukaralığın ortasına düştün be bebek
Elleri bebek
Kolları bebek
SEN GEL GALATASARAYLI OL HADİ DE BAKALIM CİM BOM BOM:):)

Abi ben seni sonuna kadar destekliyorum hatta facebook da yorum yazacaktım sonra vaz geçtim sitede yazayım dedim arkadaşlarında haberi olsun çünkü artık bir aileyiz burada bence çok güzel bir konu açmışsın alakasız değil böyle düşünmen doğru değil benimde bir yeğenim var.İnsan bu bebeğe bakınca çok mutlu oluyor. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi diye düşünüyor insan bu kadar saf temiz bir varlık karşısında çok güzel duygularla doluyor.Tekrar mutlu ve güzel bebeğiniz hoş geldi. İsmini ne koydunuz abi ..?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Abi ben seni sonuna kadar destekliyorum hatta facebook da yorum yazacaktım sonra vaz geçtim sitede yazayım dedim arkadaşlarında haberi olsun çünkü artık bir aileyiz burada bence çok güzel bir konu açmışsın alakasız değil böyle düşünmen doğru değil benimde bir yeğenim var.İnsan bu bebeğe bakınca çok mutlu oluyor. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi diye düşünüyor insan bu kadar saf temiz bir varlık karşısında çok güzel duygularla doluyor.Tekrar mutlu ve güzel bebeğiniz hoş geldi. İsmini ne koydunuz abi ..?

yazdıklarının hepsi çok güzel (cimbom konusu dışında :)))) çok teşekkür ederim güzel kardeşim adını BERİL koyduk :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel bir haber...

Beril'e sağlıklı, mutlu ve istediklerinin bol bol olduğu bir hayat dilerim...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
hayırlı olsun

allah analı babalı büyütsün bayramda bundan güzel bir haber olamazdı herhalde hoşgeldin beril bebek

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı ömürlü olsun. Bahtı da adı gibi güzel olsun. :smile:

byeva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı ömürlü olsun.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gözünüz aydın.Güzel bir gelecek, hayırlı bir ömür diliyorum.

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
allah analı babalı büyütsün kısmeti bol olsun :)

AYDINS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gözünüz aydın olsun, hayırlı sağlıklı uzun ömürler diliyorum...

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Poyrazhan Çok Sevindim Allah Beril Bebeği Analı Babalı Büyütsün Herşey Gönlünce Olsun... Kusura Bakma İşlerin Yoğunluğundan Ancak Yazabildim...

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
Zafer Bey
Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Abi gözün aydın ya.Gözün aydın.ALLAH sağlık versin.Analı babalı büyütsün çok sevindim. :)

mynisan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Allah analı babalı büyütsün, inşallah onun yaşamı boyunca yaşadığınız şehirde, ülkemizde daha huzurlu, daha refah, daha mutlu olur, varlığı dünyamıza hoşgelmiş sefa getirmiş :)