Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

optima ve troyjet

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşlar makinemizi değiştireceğiz. babam suan makıne pazarlıında troyjet almayı planlıyorduk ama odeme planında bir sorun olmuş. optimumla görüşüyor şuan optima diye bir makine varmış. makine hakkında bilginiz varmı. konika kafaya sahipmiş. diğer alacağımız makine spectra kafaydı. sizce hangisi daha ii olur ?

Benzer konular

altınorhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm kardeşim bildigim kadarıyla spectranın çalışma koşulları daha iyi ama konica problemli olabilir konica da sıcaklığı sabit tutman gerekiyor spectra daha iyi olur spectra yada seiko tavsiye ederim çünkü konicada problem yaşayan bir kaç reklamcı tanıyorum kafaların çalışma şartlarını iyi ögren yoksa daha sonra başın çok agrır ama satıcılardan özelliklerini kullananlardan güzelliklerini ve ne tip problem çıkarıyor onları öğren aralıkta fuarada az kaldı takdir sizin allah kolaylık versin

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
çok teşekkür ederim. biz ankaranın beypazarı ilçesinde reklamcılık yapıyoruz. büyük şehirler gibi tam teşekküllü bir işimiz yok.baskı montaj yapıştırma her işi ben yapıyorum diyebilirim. durum böyle olunca ne fuara gidebiliyorum nede bir reklamcıyla görüşme imkanım oluyor. satıcı firma herşeyi çok güzel anlatıyorda kullananlardan duyma kdaha iyi olur.ben xaar 128 kullanıyorum şuan çekmediğim çile kalmadı 5 yıldır. bu yüzden düzgün bir makine olsun istiyorum. tekrar teşekkür ediyorum. konu hakkındı bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum

ecerklm_ısparta

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ecereklam.biz
Temmuz başından beri Troyjet spectra kullanmaya başladım. Alırken çok terettütlerim vardı ama maşaallah kazancımıza kazanç kattı. daha önce optimum özak ve başka firmadan aldığım üç makina vardı bu bizim dördüncü makinamız uzakdoğuda iki fuara katıldım oradaki teknolojiyi yakından incelemek için . Troya baktığımız zaman sonuçta ülkemizde üretilen kendi anadilimizde konuşan bir ekip var karşımızada ve performans olarak çok iyi durumda ben şahsen 102 m2/h'ye ulaştım makinada yaşadğım sorunsa çok ufaak tefek sorunlardı bunuda teknik servisin müdahalesi ile çözdük Troy doğru tercih spectra sı olarak söylüyorum xaar modelini kullanmadım diğer meslektaşlarımızdan bir adım öne geçmek istiyorsak kaliteyi ve hızı ön plana çıkarmalıyız. Bu iki özellik Troy da var Hilmi Ergül 0542 213 17 12

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
bende troyjet xaar war yaklasık 9 ay oldu we suanda 10 000 m2 ye yaklastı maşallah tıkkk yokkk xaarı böyleyse spectrası daha iidir ki nitekimm spectraya daha cok güveniyolar

ama sunuda unutmamak gerek optimumda bu sektörün önde gelen firmalarıdır ki 200ü geçkin makinası war bunlardan biriside çok sewdiğim bi abimde (xaar126) 3 yılı geçti alalı hala tıkır tıkır çalıyooo amaaa işin içine konica girincee iiiyi düşün derimmm piyasaya hakim olan ve daha az sorun çıkaran spectra almanı tavsiye ederimmm

hangisini alırsan al en büyük awantajın iki makineninde ankarada teknik servisleri olması
şimdidden hayrını görrrr

mehcak

🌱Yeni Üye🌱
ya kardeş roland alsana ne dert ne sorun gamyok gasavet yok.istediğiniz ölcüde istediğiniz secenekler var bü düşün.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
hala kafam karışık. bursadan msteknoloji ile görüştük pheaton markla makine var. seiko kafa. spectra kadar hızlı değil ama çok kaliteli baskı yapıyor. ne yapacağımı şaşırdım. bi reklamcıyı arıyorum konikadan uızak dur diyor birini arıorum spectradan uzak dur dıo. :( kafam allak bullak oldu

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
walla bundan 11 12 ay önce bende senin gibiydim bi fuara gittimmm maşşalah hiç kötü basan makine yokkk o dio ondan uzak dur biri dioo benden ii makinemi warrr neys bitti fuar eledim eledim kaldı 3 firma sonra her birinden aldım refereans firmalarını bazılarına direkt gittim görüştüm bazılarıylada telde yine sonuç aynı referans firmalar bile en iyisi bu diooo bende olayı bağladım madiiyata aldım ucuz olanııı we su an için gayet memnunum

ama benim senden awantajlı noktam hangi kafayıl alcamı önceden belirledim we ilk etapta kıyaslamayı buna göre yaptımmm

sana son tawsiyemmm önce ne alcana karar wer (spectra-seiko-konica)kendin bi done hazırla we mutlaka fuarda o doneyi bastır kıyaslamayı ona göre yap hangi makineyi alırsan al mutlaka adamlar ne waad werdilerse hepsini sözleşmeye dök

we her şeyden önemlisi hayrını görrrrr

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
saol kardeşim. ben konika kafa almayı düşünüyordum ama konikayı al sorunsuz çalışır dıyen sadece satıucı fırma oldu. seiko kafa almayı planlıyorum suan. pazartesı gunu bursaya gıtme ıhtımalım var.pheaton marka makıne var ona bakacagım. fiiyatta anlasırsak hayırlısıyla alacagız.

Ahmetboylu

🌱Yeni Üye🌱
açık ara troyjet

mrb arkadaşlar 2 yıldır troyjet kullanıcısıyım ve makinam hala cam gibi baskı yapıyor, troyjetin ilk kullanıcılarından birisiyim ben, ilk etapta benim yaşadığım sorunları makina üreticisi ile beraber yürüttüğümüz çalışma ile çözdük ve bundan 1 yıl sonra 210cm baskı alanı olan makinamı, 320 baskı alanına sahip yine troyjet ile değiştirdim, ancak bu değişim sadece iskeletin değişimi ile gerçekleşti yani firma bana sadece 320 lik iskelet aksamı ile geldi diğer tüm elektronik devreler, kafalar dahil eski makinadan sökülüp yeni makinaya aktarıldı ve şu an hiçbir sorun yaşamıyorum 2 yıl önce makinayla beraber gelen xaar kafaları hala kullanmaktayım ve baskı kalitem ilk günkünden çok bişey kaybetmiş değil tabii bu söylediklerimde operatör kullanımının büyük payı var ve ben makinamın başında baskı esnasında beklemeye gerek duymuyorum baskıyı yolluyorum ve işime bakıyorum, anlıyacağınız makinanın başında nöbet tutmuyorum bence bunlar birer artıdır en büyük artısı teknik servistir bence en önemli konu bu teknik servis bir sorun esnasında en geç ertesi gün yanınızda ve başka güzel bir nokta makinayı bir araya getiren insanlarla oturup sohbet etme şansın bile var bence gözün kapalı troyjeti tercih edebilirsin sormak istediklerin olursa yardımcı olabilirim

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
ben xaar yada spectra kullanmaktan vazgeçtim. konika yada seiko kafa almayı düşünüyorum. hızdan çok kalite arıyorum. sanırım seioka kafa pheaton marka makineyi alacagız

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
bahsettin makineyi geçen sene fuarda görmüştüm gercekten çok güzel baskısı warrr sitede bu makineyi kullanan arkadaşlar war onlarında tawsiesini alllmanı tawsiye ederim bende ist disribütöründen aurus için görüşmüştüm ama fiyatta anlaşamamaıstık

erkan bey şu yeni model olayını biras daha açarmısınızz merak ettimmm ?

orange

🌱Yeni Üye🌱
bence troydan şaşma derim özellikle spektra kafasından bende troy210 xaar var ben çok memnunum her yönüyle 10 numara çin mallarını gerçekten katlar ve bir çok kaliteli markaylada eş değer baskı yapıyor bence (Orange Digital)

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fuar 2006 fuarı kadar yogun olacak mı acaba ?

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
bahsettin makineyi geçen sene fuarda görmüştüm gercekten çok güzel baskısı warrr sitede bu makineyi kullanan arkadaşlar war onlarında tawsiesini alllmanı tawsiye ederim bende ist disribütöründen aurus için görüşmüştüm ama fiyatta anlaşamamaıstık

erkan bey şu yeni model olayını biras daha açarmısınızz merak ettimmm ?

Xaar 382 Model baskı kafası kullanan 2 adet makine sunacağız...

720 / 1440 dpi baskı seçenekleri, 4 ve 8 kafa modelleri mevcut..

PR 1804 (180 cm ve 4 kafa) - PW 3308 (320 cm ve 8 kafa)

Baskı sırasında sıcaklık değişikliğine göre kafa voltajları otomatik kendiliğinden değişiyor...

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz...

Teşekkürler...
istanbulrelam

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
konicalarda sık sık problem çıktığını duydum...
sanırım çok sağlıklı makineler değil...

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam arkadaslar,
Ben Almanya da yasayan bir grafiker adayiyim:) Benim enistem Antep te baski isiyle mesgul. Kendisi optimum dan bir makina almisti ama ismi optima degil, maksimum veya maksimal olabilir, konica kafali bir makine. bu yaz yanina gittigimde baskilarini gordum, solvent bir makine icin gercekten inanilmaz baskilardi. Ben acikcasi bu kadar yuksek kalitede baski yapan bir makinanin gercek solvent olabilecegine pek ihtimal vermedim ama baskilar antep gibi cok sicak biyerde bile lamine edilmeden dayanabiliyor. Gercekten cok basarili bir makineydi, cin mali bir makinenin bu kadar basarili sonuc verebilecegini hic dusunmemistim acikcasi.

Biz almanya da havanin cok gunesli ve sicak olmamasindan sebep genelde eco-solvent makineler kullaniyoruz ama soyleyebilecegim yegane sey baski kafalari basli basina sorun olusturmaz hicbir zaman. Makinanin butunu boardlar, driverlar, spindle ve tazilim iyise, kaliteli de boya kullaniyorsaniz makinaniz uzun omurlu ve bereketli olur. Bence sorunu baski kafalarinda degil makinanin kendinde aramalisiniz. Enistem konica kafali makineyi 2 senedir kullaniyor daha teknik servisi aramisligi yok ufak tefek kalibrasyon sorunlari disinda:smile:

Herseyden evvel umarim alacaginiz makine size hayirli olur ama benim sahsi gorusum Konica kafali makineler reklam piyasasinin gelecegini temsil ediyor. 35 picolitre xaar kafali makineler veya 80 picolitre spectra kafali makineler asla ve asla 14 picolitre bir konica kafaya rakip olamaz (baski kalitesi konusunda)