Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oraganize matbaa arıyorum - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Oraganize matbaa arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: merhaba arkadaşlar ben grafik tasarımla uğraşıyorum müşterilerimin işlerini bastırabileceğim organize matbaa arıyorum tavsiyeleriniz var mı? şimdiden teşekkür ederim

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 3

E-posta: gsn2010@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ajansgrafik

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle iş hayatında başarılar
orhaniza matbaa işine hiç ama hiç girme çünkü organize denen siztem renk konusunna dikkat etmerzler çala kaşık çalışılır ka müşteri için önemli değilse var bir iki matbaa bu şekilde çalışan türmatsan renksan kutlu ve sentez bunlardsan bir kaçı ama dediğim gibi para ve müşteri kaybetmek istiyorsan buralar en iyi yerlerdir diyebilirim

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle iş hayatında başarılar
orhaniza matbaa işine hiç ama hiç girme çünkü organize denen siztem renk konusunna dikkat etmerzler çala kaşık çalışılır ka müşteri için önemli değilse var bir iki matbaa bu şekilde çalışan türmatsan renksan kutlu ve sentez bunlardsan bir kaçı ama dediğim gibi para ve müşteri kaybetmek istiyorsan buralar en iyi yerlerdir diyebilirim

hocam organize matbaaların nasıl çalıştığını ben biliyorum merak etme, belirtmiş olduğun matbaalaırı tanıyorum, renksan ve kutlu matbaaları notumu alıyorum, bana türmatsan ve sentez dışında istanbul içi ve ankara dan adam gibi çalışacak işi zamanında teslim edecek organize matbaalar lazım bilen varsa lütfen iletişime geçsin tşk ederim

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım ben Kutlu Matbaa da grafiker olarak çalıştım ve artık eskisi gibi değil inanılmaz işleri ihmal ediyolar hiç ama hiç tavsiye etmem eğer işlerimi zamanında almasam da olur diyorsan çalış fakat kesinlikle zamanında iş alamazsın... tavsiye

DuhaEnes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Anadolu yakasındaysan Faprint 0216 305 56 70
Avrupa yakasındaysan yine Faprint :) 0212 501 72 12

bkrsnmz

🌱Yeni Üye🌱
Izmir printer ofsetle uzun sure calistim. Beklemeyi seviyorum diyorsan tercih et :)

frknsry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şu zamana kadar belirttiği tarihte işi teslim eden organize matbaa görmedim

slymngk62

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

katalog, broşür, kartvizit, dergi ve bir çok ürünü 3 iş günü içerisinde çok uygun fiyata almak isterseniz, internet adresimizden ürünleri inceleyebilirsiniz.

istanbulofset

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Matbaa Arıyorum - İstanbul

Matbaa Arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: işini adam gibi yapacak para kazanmak isteyen matbaa arıyorum, grafik tasarımcıyım, yurt içi ve yurt dışı çalışıyorum, baskıda ve baskı süresinde sorun çıkarmayacak matbaa arıyorum, böle baba yiğit para kazanmak isteyen bir organize matbaa ve lütfen bana ulaşsın

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: En kısa zamanda

E-posta: gsn2010@hotmail.com

Telefon: 0506 221 10 75

Tabakamatbaa

🌱Yeni Üye🌱
İst ataşehirde ofset matbaacıyım görüşmek istersen Ulaş 35 50 makinemiz var

Tabakamatbaa

🌱Yeni Üye🌱
Baskı

İst ataşehirde ofset 35 50 baskı makinemle çalışabiliriz

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Türmatsan dan uzak dur, iade edemiyorsun, türlü bahanelerle iadeyi kabul etmiyorlar, hatayı napıp edip sana yıkıyorlar, bastırırsan sadece kartvizit bastır

GAZROVER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar
Baskı işleriniz genelde ne türlü oluyor. Yardımcı olmak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...