Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyuncak helikopter kutusu

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ne zamandır çalışmamı yüklemiyordum. Ürün satışta, olsunn yinede yorumlarınızı bekliyorum :D

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ürün satışta olduğuna göre demekki beğenilmiş. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun demekten başka bir şey kalmamış ...

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Ürüne uygun bir çalışma olmuş, sportif bir tasarım. Güzel, beğendim :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ofis içinde sigara getirsin sigara götürsün, çay demlesin diye bende almıştım bunlardan :) Olmadı 15 cm'lik 'viiiiiiiiiiiiiiiiii'' diye uçan terlik bile getiremeyen helikopter. Ah ah..

Çalışmada tek dikkatimi çeken 6 yaş ve üstündeki dengesizlik. Yada o benim göz yanılmamdan kaynaklanıyordur bilemiyorum.. Siyah -kırmızı her zaman şıktır.

Tebrikler..

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ofis içinde sigara getirsin sigara götürsün, çay demlesin diye bende almıştım bunlardan :) Olmadı 15 cm'lik 'viiiiiiiiiiiiiiiiii'' diye uçan terlik bile getiremeyen helikopter. Ah ah..

Çalışmada tek dikkatimi çeken 6 yaş ve üstündeki dengesizlik. Yada o benim göz yanılmamdan kaynaklanıyordur bilemiyorum.. Siyah -kırmızı her zaman şıktır.

Tebrikler..

bende bunları uçurmayı bir türlü beceremiyorum, her seferinde duvara çat çat vuruyor sonrada aşağı süzülüyor :D

teşk.ler yorum için :)

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma güzel olmuş eline sağlık ne kadar zamanda yapıldı bu tasarım

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında tam olarak onu sormadım kutu tasarımını ne kadar sürede yaptığınız sormuştum:)