Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
:crying:gününüzün kaç saatini bilgisayarda oyun başında geçiriyorsunuz...Wallahi abim tam abartısız 14 saat diyebilirim yani onun yüzünden grafikerler.net i takip edemiyorum ,oturamıyorum bilgisayarın başına ve çalışmalar yapamıyorum..Allah'tan temmuzda iş başı yapacakta bende yeniden yüzüze baktığımız halde birbirimimizi özlediğimiz bilgisayarıma kavuşacağım....sizde kim böyle parazitlik yapıyor bakalım...:smile::smile: şitt aramızda abim duymasın sakınn:wink::wink:

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kendimi bildim bileli bilgisayar oyunlarını hiç oynamadım.

Yani 0 (sıfır) saat.....

kEciSakaL

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.birkanbulut.com.tr
aaaaaaaah ahhh dota'ya bir oturduk mu oturan yerlerim uyuşuyor :) saatimiz de dota'ya bağlı oluyor tabii...
bak gene oynayasım geldi ya :S

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
bi ara çok oynuyordum, emekli oldum. :wink:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm eskiden felaket oynardım abartısız söylüyorum sabah 9 da acardım pc yi gece 4-5-6 sürekli oyunu takip ederdim. bilen arkadaslarda vardır travian die bi oyun :D:D
öyle bi oynardımki gece saat kurar kalkardım oyunun gidisatını hep ayarlar ona göre yatar ona göre gece saat kurar kalkardım :D çok bi pis hastalık çoğu kisiye saçma gelebilir ama bağımlılık yapan bi oyundu. ama kurtulmam gerekiyordu kurtuldum :D
simdi oyun oynamaya pek vakit bulamıyorum günlük en fazla 1 saat oyun oynuyorum

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
benim oyunu bıraktığımda kapanma olayı filan yoktu kendimi zor durdurdum oynamamak için ama kurtulduğum için mutluyum :D

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yani arkdaşlar bende oyun oynamayı seviyorum aslında ama öyle saatlerce başından kalkılamayacak kadar değil belki 1 saat maksimum 2 diyebilirim oda mostwanted abimden görüp heves edinmiştim ..ama yaklaşık 8 aydır oynamıyorum..zaten oynadığım zamanda başından kalktığımda kendimi çok pişman hissediyordum..bana verilmiş süreli ömrün bi iki saatinin anlamsız hiç bir yararı olmadan geçirdiğim için...sonra üniversite hocalarımdan birisi şöyle bişey demişti"kendi çocuklarım oyun oynuyor bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler ama insan kaç yaşında olursa olsun oynamak istiyor bazen çocuk yanım tutup oynadığım olur..sanırım önceden yapamadığımız şeyleri sonradanda olsa yapma arzusu" demişti...:smile::smile:

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
ara sıra tavla oynarım,oda 5 yada 55 dk :D

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
ben her akşam 8 de başlıyorum gece 2 ye kadar oynuyorum...

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
oyun mu ben hastasıyım abi sağlam bir makinem var şükür her oyunu kaldırıyor şu aralar Grid race oynuyorum :)

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende oyun oynamaktan hiç haz almayanlardanım.Eskiden birkaç sefer motor yarışlarını oynamışlığım vardır. Ama çok uzun zamandır hiç oyun oynamıyorum. Bilgisayarda değilde geçenlerde piknikte 20 kişi hırsız polis oynadık çok keyifliydi, komik oluyor öyle herkes birbirine göz kırpmaya çalışıyor kimse görmeden...:rofl:

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende oyun oynamaktan hiç haz almayanlardanım.Eskiden birkaç sefer motor yarışlarını oynamışlığım vardır. Ama çok uzun zamandır hiç oyun oynamıyorum. Bilgisayarda değilde geçenlerde piknikte 20 kişi hırsız polis oynadık çok keyifliydi, komik oluyor öyle herkes birbirine göz kırpmaya çalışıyor kimse görmeden...:rofl:

değil mi artık kanla ter içinde oynadığımız , yürek çarpıntılarımız gözyaşları arasında eriyip kaybolurken gözlerde artık sanal heyecanların parıltısı var...doğrusunu söylemek varya bende kör ebe yakan top ve voleybolun ter kokusunu arayanlardanım...