Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pdf Sayfa ölçüleri hakkında

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
İyi forumlar arkadaşlar herkese,
Elimde 160 sayfa katalog var pdf formatında. a5 boyutlarında. Bu sayfaları otomatik olarak a4 boyutuna getirebilir miyim ?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet getirebilirsiniz lakin görseller pixel tabanlı (.psd) olduğu için bozulmalar olacaktır.

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Evet getirebilirsiniz lakin görseller pixel tabanlı (.psd) olduğu için bozulmalar olacaktır.

Pdf belgesi vektörel volkan hocam. Illustrator programında hazırlandı. Nasıl getirebilirim tek tek uğraşması çok uzun sürüyor. ? Bilgilendirirsen çok sevinirim. Preps programında denedim forma düzeni falan yaptı pek anlamadığım için. İndesign scriptlerinden otomatil tüm sayfaları içeri çağırıyorum ölçü kısmını bulamadım.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki, .pdf içinde tasarıma dahil olan pixel tabanlı görseller yok mu?

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Peki, .pdf içinde tasarıma dahil olan pixel tabanlı görseller yok mu?

Hayır yok hepsi vektörel. Textler ve teknik çizimler. a5 Boyutunda kataloğu basıldı fakat a4 boyutunda da istiyor müşteri. Bunun bir kolay yolu varmı dır ? script falan araştırdım fakat bulamadım. Acrobat belki yapıyordur ama aramadığım site kalmadı.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Kataloğunuzunu Adobe Acrobat Pro ile açın daha sonra ctrl+P yapın aşağıdaki sıramayı takip ederseniz işinizi çözebilirsiniz

Umarım işinizi görmüştür

6. İşlemden sonra bir pencere acalaçaktır isterseniz ayarlarını degiştirebilirsinzi yada sadece dosya ismini girmeniz yeterlidir.

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Kataloğunuzunu Adobe Acrobat Pro ile açın daha sonra ctrl+P yapın aşağıdaki sıramayı takip ederseniz işinizi çözebilirsiniz

Umarım işinizi görmüştür

6. İşlemden sonra bir pencere acalaçaktır isterseniz ayarlarını degiştirebilirsinzi yada sadece dosya ismini girmeniz yeterlidir.

çok çok teşekkür ederim vejdi. Ellerine sağlık anlatım için. :) çok işime yarardı gerçekten.