Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Manipülasyon İçin Ne Yapmam Gerekir?

alican460

🌱Yeni Üye🌱
Bu Psde manipülasyon nasıl yapabilirim. İnternetten bakıyorum tam anlamadım. Sizin çektiğinizi ettiğiniz veya anlattığınız görsel ders var mı? Yani şu manipülasyon olayını yapmak istiyorum. Bu konuda videolu görsel acemelikten yarı-orta derece bilgili kişiye öğretecek photoshopda daha iyi geliştirebileceğim görsel ders var mı? Cs6 serisini kullanıyorum. Şimdidien ilginiz teşekkür ederim.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu Psde manipülasyon nasıl yapabilirim. İnternetten bakıyorum tam anlamadım. Sizin çektiğinizi ettiğiniz veya anlattığınız görsel ders var mı? Yani şu manipülasyon olayını yapmak istiyorum. Bu konuda videolu görsel acemelikten yarı-orta derece bilgili kişiye öğretecek photoshopda daha iyi geliştirebileceğim görsel ders var mı? Cs6 serisini kullanıyorum. Şimdidien ilginiz teşekkür ederim.

Buradan Photoshop Dersleri başlayabilirsiniz.

ozgurdk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Manipülasyonda hayal gücü çok önemlidir, izlemiş olduğun bir çok videoda da fark etmişsindir diye düşünüyorum. Manipülasyonlara başlaman için bol bol pratik yapman ve daha önceden yapılmış olan bir çok manipülasyon çalışmasına bakman lazım neyin nasıl yapıldığı hangi objenin veya resmin nasıl kullanıldığı ve en önemlisi kendini manipülasyonu yapan kişinin yerine koyup ben olsaydım nasıl yapardım? diye kendine sorup o çalışma üzerinden kendi hayal gücünü test edebilir ve gerçekten manipülasyon yapabilirmiyim diye kendi kendine sorman gerekir. :) umarım yardımcı olabilmişimdir.