Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta ALT tuşu zoom - ve + yer değiştirdi

Latintin

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Photoshopta zoom yaparken bir sorunla karşılaştım. Alt tuşuna bastığımda eksi (-) ile artı (+) yer değiştiriyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkürler

Benzer konular

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
Merhabalar,

Photoshopta zoom yaparken bir sorunla karşılaştım. Alt tuşuna bastığımda eksi (-) ile artı (+) yer değiştiriyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkürler

zoom tool seçili olduğunda öyledir...Alt tuşuna basılı iken mouse ile sağ tıklarsan uzaklaşırsın... Move tool[kısayolu v harfi ] ( taşıma aracı ) nı alırsan imlecin şekli değişir... Yani o eksi ve artı işareti zoom tool için geçerli...D

Latintin

🌱Yeni Üye🌱
Hiçbir şey anlamadım. Sağol yinede
Benim sorunum alt tuşuna bastığımda eksi olsun istiyorum ve küçültmeyi yapabileyim.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Photoshop çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)

cigdembirinci

🌱Yeni Üye🌱
Sorunun cevabı zoom tuşunu seç yukarıda ufak imgeleri çıkıyorya yanındada resize windows to fit ve zoom all windows ibareleri yazıyo orda ilk baştaki büyütecin yanında iki tane daha ufak büyüteç var biri artı biri eksili orda büyütecin üstünde artı olanı seçersen artık z tuşuna bastığında ilk büyütür küçültmek istersende z tuşuna basıp alt tuşuna basarsın. Ordan istediğin gibi değiştirebilirsin.