Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta duvara nasıl ayna yapabiliriz !

vburak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar bir görsel için hazırlamak isteğidim photoshoplarda motiflere ayna görüntüsü verip duvara yapıştırmak istiyorum. bu konuda yardıma ihtiyacım var .Kısaca bir foto ekliyorum demek istedğimi net olarak açıklamak için !

6486eab016713551560b6f8f27f36185.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir görsel açarsınız. En basitinden, duvara örneğinizdeki gibi ekleme yapmak için Elliptical Marque Tool (M) ile shift tuşuna basarak görselinizin içinden kesitler alırsınız. Daha sonrasında aldığınız kesitleri (CTRL +C ), ekleme yapmak istediğiniz layer'a (Katman) yapıştırır ve biraz blending options'lardan gölge ve derinlik verdiğinde sorun çözülür..

nfk

🌱Yeni Üye🌱
Bir görsel açarsınız. En basitinden, duvara örneğinizdeki gibi ekleme yapmak için Elliptical Marque Tool (M) ile shift tuşuna basarak görselinizin içinden kesitler alırsınız. Daha sonrasında aldığınız kesitleri (CTRL +C ), ekleme yapmak istediğiniz layer'a (Katman) yapıştırır ve biraz blending options'lardan gölge ve derinlik verdiğinde sorun çözülür..

arkadaşımız güzel anlatmış seçimi magiçle daha kolay yapabılırsin kolay gelsin

escoder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bıze dıyecek bısey kalmamıs :D

vburak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşşekürler ilginize

stickerizm_ir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki corelde böyle bir şey yapılabilirmi?

ben denedim ama daha zor oluyor bide tam istediğim gibi olmuyor ve çok uşratırıyor bu işler photoshopun yapıcağı bi iş.. he corelde yapmak istersen bildiğim kadaryıla anlatyim ; görseli ayna yapıcağın şablonlara effects den place inside container dersin ( tabi tam yansımaları yakalamk zor olcak ) teker teker yaptıktan sonra duvarın üzerine yerleştirirsin daha sonra biraz gölge verirsin.. yada iç tarafın yansımalarını verme , fountain fill yap beyaz gri tonlarına yine arkasına gölge yapıp yerleştir böyle olur illaki corel diyorsan...